1Password 8 na iOS-a i Androida z nowym wyglądem i funkcjami

Firma AgileBits ogłosiła dziś wydanie 1Password 8 na iOS-a i Androida, kończąc wdrażanie nowej wersji i zapewniając zgodność z aplikacjami komputerowymi i mobilnymi.

Aplikacja mobilna 1password 8 dostępna na iOS-a i Androida

Aplikacja mobilna 1Password 8 na smartfony uwzględnia opinie klientów zebrane podczas wczesnych wersji udostępnianych od początku tego roku i zawiera nowy, dostosowywany ekran główny. Użytkownicy mogą personalizować ekran główny na kilka sposobów, na przykład podświetlając ulubione, zmieniając kolejność sekcji, przeglądając ostatnio utworzone elementy, przypinając określone pola z loginu i dodając szybkie akcje.

Przeczytaj także: 1Password 8 na Maca już oficjalnie!

Po raz pierwszy widziany w 1Password 8 na komputery, nowy pulpit nawigacyjny Strażnicy trafił również na urządzenia mobilne. Pulpit nawigacyjny ma na celu zapewnienie praktycznych alertów i całościowego wglądu w zagrożenia bezpieczeństwa i luki w zabezpieczeniach, aby ułatwić administratorom i użytkownikom 1Password ochronę poprzez szybkie identyfikowanie i aktualizowanie słabych haseł, nieaktywnych 2FA i zhakowanych haseł, które powodują ryzyko bezpieczeństwa.

Zaktualizowany, zawsze włączony pasek nawigacyjny umożliwia również użytkownikom szybki dostęp do ekranu głównego, wyszukiwania elementów i otwieranie Strażnicy lub ustawień aplikacji. Zawiera również nowe ikony, typografię, szczegółowe widoki elementów i skarbców i nie tylko.

1Password 8 dla iOS-a jest dostępne do pobrania w sklepie App Store. Wymagana jest subskrypcja z indywidualną ceną ustaloną na 3,99 USD miesięcznie za nieograniczony dostęp na kilku platformach, w tym iOS, macOS, Windows, Android i innych. bezpłatny okres próbny trwa 30-dni.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: AgileBits | Macrumors