Viaplay teraz także w ofercie Multimedii

Serwis streamingowy Viaplay od teraz można zamówić także w ramach dodatkowej usługi w Multimedia Polska.

Viaplay w Multimedia Polska

Kolejny operator kablowy – Multimedia Polska – oferuje możliwość dokupienia dostępu do usługi streamingowej Viaplay. Serwis ten oferuje zarówno oryginalne treści Viaplay Originals, jak i bogatą bibliotekę międzynarodowych filmów i seriali, w tym m.in. pierwsze sezony popularnych serii Your Honor i Those Who Kill oraz film akcji The Amazing Spiderman 2, a także programów dla dzieci. Dodatkowo, daje dostęp do najważniejszych, transmitowanych na żywo, wydarzeń sportowych, takich jak na przykład spotkania piłkarskiej Bundesligi, Premiere League, KSW a w najbliższych sezonach również Formuły 1. 

Przeczytaj także: Serwisy streamingowe wchodzą w kolejną fazę, inspirując się starą telewizją

W przypadku użycia linku aktywacyjnego wysłanego przez Multimedia Polska na podany do kontaktu adres email wystarczy potwierdzić/zmienić adres e-mail i nadać hasło. W przypadku rejestracji bezpośrednio na stronie www.viaplay.pl niezbędne będzie podanie dodatkowych informacji: Numeru Klienta oraz numery PIN (obie dane do pobrania w eBOK Multimedia Polska ebok.pl).

Z serwisu Viaplay można korzystać na wielu urządzeniach, od telewizorów po tablety, na dwóch platformach jednocześnie.

Jak aktywować usługę Viaplay w Multimedii?

Wykupioną usługę możesz łatwo aktywować wykorzystując jeden z dwóch sposobów.

  • Sposób 1: link aktywacyjny – w wysłanym przez Multimedia Polska mejlu lu aktywacyjnym kliknij „zarejestruj się”. Podaj dane niezbędne do założenia konta. Zaakceptuj Warunki korzystania z serwisu Viaplay.
  • Sposób 2: bez linku aktywacyjnego – wejdź na stronę serwisu Viaplay. Wybierz Multimedia Polska z listy operatorów. Podaj PIN i numer Konta klienta (znajdziesz je w eBOKu w sekcji Viaplay) Utwórz konto w serwisie Viaplay.

Rezygnacja z Viaplay zależy od warunków promocji i wybranej oferty. Szczegóły znajdziesz w otrzymanym Regulaminie Promocji. Więcej informacji i regulamin znajdziesz na stronie operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Multimedia Polska