Rusza Przepływ GB między użytkownikami Mobile Vikings

Nowa usługa Przepływ GB na pokładzie Mobile Vikings – umożliwia ona użytkownikom dzielenie się ze sobą gigabajtami.

Przepływ GB w Mobile Vikings

To kolejny sposób wykorzystywania swoich GB do całego wachlarza możliwości oferowanego przez sieć. Jak dzielić się GB w Mobile Vikings? Aby podarować znajomym nieco internetu, należy korzystać z zasobnych w gigabajty planów Perfekt Match lub Ekstra Match. Przepływu GB w postaci paczki 5 GB można dokonać raz na doładowanie, o ile posiadamy obecnie na koncie minimum 6 GB. To zabezpieczenie dla zbyt hojnych Vikingów – by ratując kogoś z sieciowej mielizny, sami na niej nie osiedli.

Może Cię zainteresować: Mobile Vikings wprowadza podwyżkę… gigabajtów!

Natomiast otrzymywać internet od znajomych można niezależnie od planu oferty Match, z którego się korzysta. Należy jedynie pamiętać o tym, że sprezentowane nam przez kogoś GB nie podlegają kumulacji danych.

Kumulacja danych, czyli ceniona przez użytkowników perła w hełmie Mobile Vikings. Ta wyjątkowa usługa sprawia, że niewykorzystane przez miesiąc rozliczeniowy gigabajty nie znikają, tylko przechodzą na kolejny. Wystarczy zachować ciągłość doładowań konta, by cieszyć się rosnącą pulą internetu.

Jak podaje operator, Vikingowie mają dzięki kumulacji na koncie średnio aż 127 GB. Motywuje to sieć do wprowadzania coraz to nowych sposobów na wykorzystanie swojego internetu, do których należą obecnie:

  • naturalnie surfowanie do woli po sieci
  • nowo wprowadzona usługa dzielenia się GB
  • wykorzystanie telefonu jako zapasowego routera pełnego GB – np. w razie awarii sieci stacjonarnej
  • przekazywanie GB na cele charytatywne w ramach akcji Szalupy Ratunkowe (3 GB równają się 1 zł pomocy)
  • wymiana GB na ubrania i gadżety lub zniżki w autorskim sklepie operatora Viking Store (gdzie już wkrótce pojawi się nowa kolekcja ciuchów oraz limitowany Letni Box Wycieczkowy z przydatnymi gadżetami)

Sieć ludzi, nie numerów

Mobile Vikings podkreśla, że kompasem nadającym kierunek rozwoju sieci jest zawsze dbanie o użytkowników – zwłaszcza tych, którzy są już na pokładzie. Operator udowodnił po raz kolejny tę deklarację, automatycznie ulepszając niedawno ofertę Ekstra Match (z 35 GB do 50 GB bez zmian w cenie) wszystkim korzystającym z niej Vikingom. 

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Mobile Vikings Polska