Apple promuje film „Łut szczęścia” na stronie głównej

Film animowany „Łut szczęścia” jest już dostępny w serwisie streamigowym Apple TV+, a teraz bohaterowie zagościli na stronie głównej firmy Apple.

Bohaterowie filmu Łut szczęścia (Luck) na stronie głównej Apple'a
Bohaterowie filmu „Łut szczęścia” („Luck”) na stronie głównej Apple’a

Pierwszy pełnometrażowy film animowany 3D Apple TV+, zatytułowany Łut szczęścia (tyt. oryg. Luck), jest już dostępny do oglądania w serwisie streamingowym giganta. Apple dodatkowo promuje film na całej swojej globalnej stronie głównej, a postacie z filmu pojawiają się w kilku miejscach – także przy produktach. Stworzony przez Skydance Animation film Łut szczęścia opowiada o pewnej pechowej osobie o imieniu Sam Greenfield, która nagle znajduje się w nigdy wcześniej nie widzianej „Krainie Szczęścia”, gdzie musi zjednoczyć się z magicznymi stworzeniami, aby odwrócić swoje szczęście. Sam współpracuje ze szczęśliwym czarnym kotem o imieniu Bob, wyruszając na wyprawę, która może na zawsze odmienić jej szczęście.

Zobacz także: Nowy zwiastun „SEE” z San Diego Comic Con

Sam Greenfield to najbardziej pechowa osoba na świecie! Kiedy nagle znajduje się w zupełnie nieznanej krainie szczęścia, musi połączyć siły z mieszkającymi tam magicznymi stworzeniami, by odwrócić swój los.

W filmie swoich głosów użyczyli Evy Noblezady (Sam), Simona Pegga (Bob), Jane Fondy (Smok), Whoopi Goldberg (Kapitan) i inni.

Zobacz zwiastun filmu:

Łut szczęścia i inne treści Apple TV+ można oglądać w aplikacji Apple TV na iPhonie, iPadzie, Macu, Apple TV box, wybranych konsolach Xbox i PlayStation, wybranych telewizorach inteligentnych, w internecie pod adresem tv.apple.com i na innych platformach. Apple TV+ można oglądać przez 7 dni bezpłatnie, a później miesięczna subskrypcja kosztuje 24,99 zł. Można też wykupić pakiet Apple One z innymi łączonymi usługami, aby skorzystać z rabatów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple