Player trafia do oferty łączonej Canal+

Od 1 sierpnia serwis Player jest dostępny dla klientów CANAL+.. W ramach współpracy klienci telewizji satelitarnej CANAL+ mogą korzystać z bogatej biblioteki serwisu.

Player w ofercie łączonej CANAL+

Serwis streamingowy Player i CANAL+ ponownie łączą siły. W ramach nowej umowy między partnerami już od 1 sierpnia 2022 roku klienci telewizji satelitarnej CANAL+ mogą korzystać z Playera, najpopularniejszego legalnego lokalnego serwisu VOD w Polsce. W ten sposób oferta CANAL+ rozszerzy się o kolejne unikalne treści od partnerów zewnętrznych — największe hity pod marką Player Original, seriale, które pokochali Polacy, bogata biblioteka filmów lokalnych i międzynarodowych, najpopularniejsze reality show, dokumenty pod marką discovery+ Originals, czy prapremiery programów rozrywkowych.

Może Cię zainteresować również: Oficjalnie: Canal+ zmienia kolejność kanałów i nie tylko!

Aplikacja Player jest dostępna dla klientów CANAL+ korzystających z najnowocześniejszego dekodera CANAL+ 4K UltraBOX+. Oferta Player jest też dostępna w Strefie CANAL+ www.strefa.canalplus.pl, w Punktach Sprzedaży CANAL+ oraz w Telefonicznym Centrum Abonenta.

Po zakupie, aby skorzystać z aplikacji, wystarczy otworzyć ją w menu dekodera i zalogować się swoim kontem Player, co pozwoli zachować historię oglądania, lub w prosty sposób założyć nowe konto.

Dzięki partnerstwu można dołączyć opłaty za subskrypcję Playera do swojej umowy abonenckiej, w atrakcyjnej cenie (nawet 13 zł za miesiąc). Korzystając z oferty Player w ramach CANAL+, Klienci będą mogli również logować się do Playera tym samym kontem na innych urządzeniach i korzystać ze wszystkich funkcji serwisu oraz ze wszystkich platform, na których jest dostępny player.pl.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CANAL+