Oficjalnie: Canal+ zmienia kolejność kanałów i nie tylko!

W środę 10 sierpnia 2022 roku CANAL+ wprowadzi nową kolejność kanałów telewizyjnych na swoich dekoderach.

Nowa lista kanałów TV w CANAL+ od 10 sierpnia 2022 roku

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, teraz CANAL+ oficjalnie potwierdziło zmianę kolejności kanałów na dekoderach. Oznacza to, że użytkownicy na liście kanałów TV zobaczą nową kolejność, w której na pierwszych czterech pozycja znalazły sie kanały własne CANAL+. Są to CANAL+ Family HD, CANAL+ PREMIUM HD, CANAL+ Domo HD oraz CANAL+ Kuchnia HD. Dopiero na 5. pozycji znajdzie się TVN ND, które do tej pory było pod jedynką.

Przeczytaj również: Nowe oprogramowanie dekodera 4K UltraBox+

Kolejną ważną nowością jest udostępnienie CANAL+ Family w większości pakietów, w których do tej pory ten kanał nie był dostępny. Na 88. i 89. pozycji będą pozycje Player i Netflix – co tam dokładnie będzie przekonamy się za tydzień. Zapewne ma to związek z ofertą łączoną CANAL+ z Netfliksem oraz Playerem – to ostatnie partnerstwo zostało ogłoszone w tym tygodniu.

Na niektórych modelach dekoderów może zmienić się także kolejność zapisanych Ulubionych kanałów. Będzie trzeba je ustawić od początku.

Najważniejsze zmiany związane z kolejnością kanałów w ofercie CANAL+:

  • Kanały zostaną pogrupowane w nowe bloki tematyczne, dzięki czemu łatwiej będzie wyszukać program według indywidualnych zainteresowań.
  • CANAL+ Family HD trafi na pozycję nr 1.
  • TVN HD zostanie przeniesiony na pozycję 5.

Pełną listę kanałów telewizyjnych w ofercie CANAL+, która będzie obowiązywac od 10 sierpnia 2022 roku znajdziesz poniżej:

Aktualną listę kanałów znajdziesz także na oficjalnej stronie internetowej: canalplus.pl/kanaly.

Nowa lista kanałów CANAL+ (od 10 sierpnia 2022 r.)
Nowa lista kanałów CANAL+ (od 10 sierpnia 2022 r.)

Jeśli Twój dekoder nie pobrał automatycznie aktualnej listy kanałów, należy ręcznie uruchomić procedurę wyszukiwania kanałów. Warto także na chwilę odłączyć dekoder od zasilania – odczekać około 10 sekund, a następnie podłączyć go ponownie do prądu i po około 2 minutach uruchomić za pomocą pilota.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CANAL+