Zwiastun serialu „Andor” – na Disney+ od 21 września

Nowy serial „Andor” od Lucasfilm osadzony na tle politycznych intryg i rodzącej się rebelii staruje wyłącznie w Disney+ 21 września 2022 roku wraz z 3-odcinkową premierą.

„Andor” na Disney+ od 21 września 2022 r.

Serwis streamingowy Disney+ opublikował nowy, ekscytujący zwiastun Andora – oryginalnego, 12-odcinkowego serialu Lucasfilm. Serial, który rozgrywa się przed wydarzeniami z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, zadebiutuje wyłącznie w serwisie Disney+ w nowym terminie – w środę 21 września 2022 roku, z trzyodcinkową premierą.

Serial Andor odkrywa nową perspektywę ze świata Gwiezdnych wojen, skupiając się na podróży Cassiana Andora. Serial przybliża opowieść o rodzącej się rebelii przeciwko Imperium i o tym, jak ludzie i planety się w nią zaangażowali. To czas pełen niebezpieczeństw, podstępów i intryg, a Cassian wkroczy na ścieżkę, której przeznaczeniem jest uczynienie z niego bohatera rebelii. 

Diego Luna powraca jako Cassian Andor, a dołączają do niego: Genevieve O’Reilly, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller i Fiona Shaw. Producentami wykonawczymi są Kathleen Kennedy, Tony Gilroy, Sanne Wohlenberg, Diego Luna i Michelle Rejwan. Tony Gilroy jest również twórcą i showrunnerem.

Obejrzyj zwiastun:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+ Polska