Jak wygląda zdemontowany Nothing Phone (1)?

Obejrzyj wideo, na którym zdemontowano i ponownie złożono najnowszego średniaka Phone (1) od firmy Nothing – czy łatwo go naprawić?

Co ma Nothing Phone (1) pod obudową?
Co ma Nothing Phone (1) pod obudową? | fot. PBK reviews

Telefon Phone (1) od Nothing szturmem podbił ostatnio mobilny świat, przynajmniej pod względem bezprecedensowego szumu dla urządzeń ze średniej półki. Jednym z głównych powodów do sławy jest przezroczysty tył, który jest miły i to chyba wszystko. Ale jeśli naprawdę chcesz zobaczyć, co sprawia, że telefon Phone (1) „tyka”, nie musisz iść na całość – redaktorzy PBK Reviews zrobili to za nas!

Na kanale PBK Reviews na YouTubie opublikowano właśnie 10-minutowy film, na którym całkowicie pokazane jest wnętrze urządzenia. Na wideo możemy śledzić krok po kroku, jak wyglądają kolejne etapy rozkręcania Phone’a (1).

Oprócz demontażu pokuszono się także na ponowne składanie telefonu – przekonaj się, czy jest to proste zadanie.

Jeśli lubisz patrzeć na rzeczy, które są starannie rozbierane na części, to jest to idealny filmik dla Ciebie. W końcu Phone (1) otrzymuje marną ocenę 3 na 10 punktów za łatwość naprawy, co oznacza, że nie jest to proste zadanie nawet dla wprawnych techników.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: PBK reviews | GSMArena