Oprogramowanie 1.19.15 dla Xiaomi Smart Band 7

Inteligentna opaska Xiaomi Smart Band 7 zyskuje nowe funkcje i poprawki błędów w wersji oprogramowania 1.19.15 – na razie w Chinach.

Xiaomi Smart Band 7

Firma Xiaomi rozpoczęła wdrażanie oprogramowania w wersji 1.19.15 na Smart Band 7. Aktualizacja dostępna jest najpierw w Chinach i zawiera kilka nowych funkcji dla opaski Smart Band 7 oraz różne poprawki błędów. Urządzenie zadebiutowało dwa miesiące temu, a niecały miesiąc temu w naszym kraju. Do podstawowego modelu dołączył także Xiaomi Mi Band 7 Pro.

Smart Band 7 ma wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,62 cala, działa do 14 dni pracy na baterii i posiada wymienne paski. Chociaż Xiaomi wydało oprogramowanie w wersji 1.16.0.7 w zeszłym miesiącu, teraz zaktualizowało Smart Band 7 do wersji oprogramowania 1.19.15, które zawiera kilka zmian i poprawek.

Z jednej strony Xiaomi dodało zegar światowy – funkcja, która może być niespodzianką, gdyż nie była dostępna od premiery. Ponadto aktualizacja umożliwia zmianę koloru czcionki tarczy zegarka ze zdjęciem. Podobnie Xiaomi umożliwiło trening interwałowy dla niektórych rodzajów sportów. Dopiero okaże się, kiedy te funkcje będą dostępne w modelach globalnych, w tym w Polsce.

Z drugiej strony Xiaomi twierdzi, że oprogramowanie w wersji 1.19.15 naprawia liczne błędy. Na przykład długie wiadomości nie powinny się już nakładać, a intensywność wibracji nie zostanie zresetowana po ponownym uruchomieniu urządzenia. Co więcej, Xiaomi zapewnia, że ​​zminimalizowało zawieszanie się i wyjątkowe problemy z poborem energii.

Gdy uaktualnione oprogramowanie 1.19.15 będzie już dostępne w Polsce, możesz je zainstalować za pomocą aplikacji Zepp Life na sparowanym smartfonie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Notebook Check