Wybrane tytuły OUTtv w serwisie Outfilm

Serwis streamingowy Outfilm nawiązał partnerstwo z kanałem telewizyjnym OUTtv – w ramach subskrybcji dostępne są wybrane tytuły.

Wybrane tytuły OUTtv na Otfilmie

Europejski, lifestylowy kanał telewizyjny OUTtv przeznaczony jest między innymi dla społeczności LGBT+ i osób bez uprzedzeń. W ramówce znaleźć można seriale LGBT+, filmy dokumentalne, fabularne i produkcje własne OUT originals. Teraz, polski serwis streamingowy Outfilm nawiązał partnerstwo z OUTtv, aby zaoferować polskiej społeczności LGBT+ więcej unikalnych treści z katalogu OUTtv.

Oprócz biblioteki i sobotnich premier Outfilmu, w każdą środę do biblioteki serwisu będą dodawane nowe odcinki seriali, filmy dokumentalne, programy telewizyjne i oryginalne produkcje OUTtv.

Obecnie z biblioteki OUTtv dostępne są: film Noc w Berlinie, film krótkometrażowy Grind, program rozrywkowy Game for Play, a także seriale: Wszystko co lubię, Veneno, Back to Corsica. Programy dostępne tylko dla subskrybentów i wyświetlane w wersji z polskimi napisami.

Lista tytułów OUTtv dostępnych na Otfilmie

Lista tytułów OUTtv dostępnych na Otfilmie
  • Wszystko co lubię (tyt. oryg. Todo lo que me gusta) z 2019 roku to zabawna, argentyńska seria o ekipie pracującej w agencji reklamowej Brainstorm, ich przyjaźniach, rodzinie, seksie i poszukiwaniu własnej tożsamości. Daniel jest tuż przed trzydziestką i pracuje w agencji reklamowej. Gdy do zespołu dołącza Javier, w Danielu, który zawsze uważał się za hetero, budzą się niespotykane wcześniej emocje. Choć nie jest pewien swoich uczuć, postanawia odkryć nową stronę swojej seksualności z pomocą aplikacji randkowych. Jednak przez cały czas stara się zebrać odwagę, by powiedzieć Javierowi co do niego czuje. Wszystko co lubię to miniserial, który składa się z 8 kilkunastominutowych odcinków. 
  • Back to Corsica z 2020 roku – Andrea, młoda lesbijka z Korsyki mieszkająca w Paryżu, wraca na lato do swojej górskiej wioski, gdzie życie lesbijek prowadzi do pakowania się w kłopoty.
  • Veneno z 2020 roku – to biograficzna opowieść o La Veneno, transpłciowej ikonie i osobowości telewizyjnej oraz tych, którzy ją otaczali. Kiedy Valeria była małą dziewczynką, nigdy nie rozumiała, dlaczego ludzie nazywali ją innym imieniem. To samo stało się z Cristiną, wówczas błędnie nazywaną „Joselito”, która musiała przeżyć brutalne i okrutne dzieciństwo w Hiszpani w latach sześćdziesiątych. Dwie kobiety, które urodziły się w bardzo różnych czasach, ale przez przypadek lub przeznaczenie kończą razem na zawsze, gdy Valeria, studentka dziennikarstwa, postanawia napisać książkę o życiu kultowej Cristiny, La Veneno.
  • Gay for Play z 2016 roku – to prowadzony przez RuPaula Gay For Play to 30-minutowy, komediowy teleturniej, w którym panel sześciu celebrytów pomaga dwóm uczestnikom odpowiadać na pytania związane z popkulturą, aby wygrać gotówkę i nagrody.
  • Grind z 2014 roku – młody mężczyzna razem ze współlokatorem szuka przez aplikację randkową przygodnego seksu. Film zgarnął nagrody dla najlepszego shorta w San Diego, Honolulu, Nowym Jorku i Rhode Island. W głównych rolach: znany z musicalu Rent Anthony Rapp oraz Pasha Pellosie z Difficult people.
  • Noc w Berlinie (tyt. oryg. Night Out) z 2018 roku. Sobotnia noc w Berlinie. Kolorowa mieszanka singli, par, hetero, gejów, poliamoryków. Różne osobowości, ich losy splatają się tego wieczora. Berlińska podróż zaprowadzi ich w samo serce szalonej imprezy. Erotyczny dramat potrwa aż nadejdzie świt… Berlin to miasto, w którym wszystko się może zdarzyć. W filmie pojawiają się najbardziej znane miejscówki, kluby, muzea, restauracje, kawiarnie. Filmowy potencjał stolicy techno klubów, miasta Love Parade i kolebki seksualnej wolności towarzyszy bohaterom w każdej minucie. Na ekranie pojawiają się gościnnie Oliver Rath – znany niemiecki fotograf, Simon Thaur – założyciel klubu Kit Cat oraz twórca filmów porno, Riccardo Simonetti – queerowy artysta i pisarz, Trish Tank – wokalistka punkowego zespołu Totenwald, Rianna Kounou – projektantka mody.

Nowe treści kanału dostępne są w ramach subskrypcji OUTFILM+.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Outfilm