„Gra o tron” w 4K na HBO Max już w sierpniu!

W sierpniu serwis HBO Max udostępni wszystkie 8 sezonów serialu „Gra o tron” ​​w jakości 4K Ultra HD, HDR 10, Dolby Vision i Dolby Atmos.

„Gra o tron” w 4K Ultra HD na HBO Max w sierpniu 2022 r.

Już za niecały miesiąc zadebiutuje nowy serial z uniwersum Gry o tronRód smoka, a fani będą mogli sobie przypomnieć poprzednie sezony w zupełnie nowej jakości 4K Ultra HD (HDR 10). Będzie można streamować wszystkie osiem sezonów z obsługą Dolby Vision i Dolby Atmos, co stanowi miły sposób na przeczekanie czasu przed premierą nowej serii, która planowana jest na 21 sierpnia 2022 roku.

Tylko subskrybenci, którzy subskrybują plan bez reklam HBO Max, otrzymają dostęp do odcinków w nowych formatach. Na szczęście 4K – HBO twierdzi, że debiutuje spinoff Gry o tron w 4K z obsługą HDR 10, Dolby Vision i Dolby Atmos.

Serial Gra o tron jest już dostępny w 4K na Bluray, ale przesyłanie strumieniowe w HBO Max pozwoli zaoszczędzić na zakupie całego zestawu na płytach. Oglądanie na Bluray ma jednak pewne zalety — jak zauważa FlatpanelsHD, uzyskamy wyższą przepływność, co oznacza lepszą jakość. Co więcej, nie musimy radzić sobie z ewentualnymi problemami z łączem lub aplikacją HBO Max.

Zobacz oficjalny zwiastun nowego serialu „Gra o tron – Ród smoka”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Warner Media