Głośny dokument „Trump. Bez precedensu” na Playerze

W serwisie Player można obejrzeć już nowy serial dokumentalny od discovery+ zatytułowany „Trump. Bez precedensu”.

Trump. Bez precedensu - serial dokumentalny w Playerze

Serwis Player udostępnił kolejny trzyodcinkowy dokument pod marką discovery+ Originals pod tytułem Trump. Bez precedensu, który przedstawia kulisy kampanii wyborczej w USA w 2020 roku oraz porażki Donalda Trumpa w wyścigu o fotel prezydencki. A przede wszystkim tego, co zadziało się później – wydarzeń z 6 stycznia,  które na zawsze zapisały się w historii Stanów Zjednoczonych. To kolejny, po filmie Donald Trump: Sztuka kłamstwa, materiał, który analizuje kontrowersyjne wydarzenia wokół byłego prezydenta USA.

Ostatnie wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych budziły ogromne zainteresowanie i kontrowersje od samego początku. Oczy całego świata były zwrócone na Waszyngton, gdzie w listopadzie 2020 r. toczyła się walka Donalda Trumpa i Joe Bidena o funkcję najważniejszej głowy państwa. Wybór prezydenta-demokraty nie zakończył politycznych sporów. Wręcz przeciwnie. Zwolennicy Trumpa zbojkotowali wynik głosowania, a w rezultacie zorganizowali szturm na Kapitol  6 stycznia 2021 r., w dniu zaprzysiężenia Bidena.

Trzyodcinkowy miniserial dokumentalny Trump. Bez precedensu odsłania kulisy zaciętej kampanii wyborczej, która w rezultacie doprowadziła do wydarzeń z 6 stycznia 2021 roku.

Twórcy materiału mieli bezpośredni i unikalny dostęp zarówno do byłej głowy państwa, jego rodziny, jak i najbliższych współpracowników. W efekcie „Trump. Bez precendesu” oferuje ostatni wywiad z Donaldem Trumpem jako prezydentem oraz niepublikowane materiały z kampanii oraz z 6 stycznia 2021 r. Te same, które stały się dowodem w śledztwie w sprawie ataku na Kapitol.

Obejrzyj zwiastun serialu dokumentalnego Trump. Bez precedensu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TVN