Tudum serwisu Netflix powraca 24 września!

Zarezerwuj ten termin! Tudum — światowe wydarzenie dla fanów Netflix powraca już 24 września 2022 roku.

TUDUM 2022 serwisu Netflix już 24 września!

Wydarzenie Tudum powraca! Światowe wirtualne wydarzenie, które fani Netflix ze 184 krajów na całym świecie obejrzeli ponad 25 mln razy powraca w sobotę 24 września na 24 godziny z pięcioma światowymi wydarzeniami. fanów seriali czeka dzień pełen emocji, a także mnóstwo niepublikowanych wcześniej informacji, zwiastuny i pierwsze ujęcia oraz wywiady z największymi gwiazdami i najpopularniejszymi twórcami Netflix. Podczas bezpłatnego wirtualnego wydarzenia, które jest świętem wszystkich fanów Netflix, udostępnimy informacje o ponad 100 najpopularniejszych filmach, serialach i programach z całego świata. 

24 września 2022 roku na czterech kontynentach odbędzie się pięć wydarzeń Tudum, które zabiorą fanów w wirtualną podróż dookoła świata:

  • Tudum rozpocznie się o godz. 11:00 czasu KST (00:00 czasu CEST) od pełnego emocji programu prosto z Korei.
  • O godz. 11:00 czasu IST (7:30 czasu CEST) fani dowiedzą się więcej o nowościach z Indii.
  • O godz. 10:00 czasu PT (19:00 czasu CEST) fani usłyszą niepublikowane wcześniej informacje o naszych amerykańskich i europejskich filmach, serialach, programach i grach oraz wezmą udział w dodatkowym wydarzeniu, w czasie którego zaprezentujemy zapowiedzi programów rozrywkowych z Ameryki Łacińskiej.  
  • O godz. 13:00 czasu JST 25 września (11:00 czasu CEST) nasze gwiazdy z Japonii zakończą Tudum, prezentując japońskie nowości.

Przeczytaj także: Podsumowanie wydarzenia TUDUM 2021

Tudum — światowe wydarzenie dla fanów Netflix będzie dostępne na kanałach Netflix na YouTubie w kilku językach. Odwiedź oficjalną stronę dla fanów Netflix Tudum.com/event, na której znajdziesz najnowsze wiadomości z tego światowego wydarzenia dla fanów, a wkrótce również informacje o tytułach i gwiazdach, które będzie można zobaczyć we wrześniu.

Zaznacz 24 września 2022 roku w kalendarzu!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix Polska