Xiaomi Smart Speaker IR Control trafił do sprzedaży w Indiach

Bogaty w funkcje inteligentny głośnik Xiaomi Smart Speaker IR Control debiutuje w Indiach w przystępnej cenie.

Inteligentny głośnik Xiaomi Smart Speaker IR Control

Firma Xiaomi rozpoczęła sprzedaż Smart Speaker IR Control w Indiach, gdzie kosztuje 4999 INR (~295 zł). Inteligentny głośnik wyposażony jest w 1,5-calowy sterownik Smart Speaker IR Control oferuje między innymi obsługę Asystenta Google i Google Chromecast. Xiaomi wprowadziło to urządzenie w zeszłym roku w Chinach. Smart Speaker Control ma wymiary 95 x 95 x 140 mm i waży 628 g, częściowo z powodu 1,5-calowego przetwornika.

Dodatkowo głośnik zawiera wyświetlacz LED Clock, na którym wyświetlana jest aktualna godzina. Urządzenie można także połączyć z wieloma głośnikami, aby stworzyć system audio. Co więcej, Smart Speaker IR Control może służyć jako centrum sterowania Smart Home i ma wbudowaną obsługę Asystenta Google.

W związku z tym funkcja Smart Speaker IR Control jest również kompatybilna z Chromecastem, umożliwia przesyłanie dźwięku z laptopów, smartfonów i tabletów.

Xiaomi dodało standardowy zestaw przycisków odtwarzania/pauzy, zwiększania głośności, zmniejszania głośności i wyciszania na górnym panelu głośnika. Co więcej, Smart Speaker IR Control zawiera dwa mikrofony z obsługą budzenia głosowego z dużej odległości.

Obecnie Xiaomi sprzedaje Smart Speaker IR Control w Indiach za 4999 INR (~295 zł). Ostatecznie inteligentny głośnik będzie sprzedawany w sprzedaży detalicznej za 5999 INR (~351 zł), chociaż Xiaomi nie potwierdziło, kiedy tak się stanie.

Inteligentny głośnik Xiaomi Smart Speaker IR Control - najważniejsze cechy
Inteligentny głośnik Xiaomi Smart Speaker IR Control – najważniejsze cechy

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Xiaomi | NotebookCheck