Wydarzenie Unpacked Samsunga już 10 sierpnia

Samsung zapowiedział na 10 sierpnia 2022 roku konferencję Unpacked, podczas której na pewno zobaczymy co najmniej jeden składany telefony.

Samsung Galaxy Unpacked – 10 sierpnia 2022 r. o godz. 15:00

Firma Samsung zdradziła rozwiązanie tej niezwykłej zagadki, którą udostępniła wczoraj, potwierdzając, że wydarzenie Galaxy Unpacked rzeczywiście odbędzie się 10 sierpnia 2022 roku. Zdjęcie dołączone do zapowiedzi potwierdza również, że składane urządzenia producenta będą w centrum uwagi. A urządzenie w kształcie Galaxy Z Flip będzie głównym produktem, na którym skupi się to wydarzenie. Najbliższe Galaxy Ubpacked rozpocznie się o godzinie 15:00 czasu polskiego i będzie transmitowane na stronie internetowej Samsunga oraz na YouTubie.

W oparciu o tajemniczą wskazówkę, którą Samsung opublikował wczoraj, a także czas ubiegłorocznej premiery Galaxy Z Flip 3 i Fold 3, nie trzeba było długo się zastanawiać, że w przyszłym miesiącu zobaczymy zaktualizowane składane telefony.

Jeśli telefon na obrazie zaproszenia to w rzeczywistości Galaxy Z Flip 4, to pogłoski, że urządzenie będzie zawierało minimalne aktualizacje, wydają się być prawdziwe. Wydaje się, że ma telefon ten sam kształt, tylną konfigurację z dwoma kamerami i montowany z boku przycisk zasilania/skaner linii papilarnych, tak samo jak we Flip 3. Spodziewamy się również aktualizacji Z Fold 3 i jak sugerują plotki może mieć on nieco inny wygląd aparatów niż jego poprzednik.

Oczekuje się również nowych zegarków Galaxy, a promocja przedpremierowa Samsunga wspomina o zniżkach na kombinacje telefonów Galaxy, zegarka i słuchawek bezprzewodowych. Zgadza się — po prostu podając Samsungowi swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, amerykańscy klienci mogą zyskać możliwość zarezerwowania oferty w przedsprzedaży na wszystko, co firma ogłosi w sierpniu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Samsung