Google umożliwia zamówienie wydruków prosto ze Zdjęć Google

Nowe sposoby drukowania wspomnień za pomocą Zdjęć Google – tylko niektóre opcje dostępne są w Polsce.

Odbitki, fotoksiążki i płótna bezpośrednio ze Zdjęć Google

Wykorzystujemy zdjęcia na wiele sposobów: do dekoracji naszych domów, wspominania wspólnych chwil z rodziną i przyjaciółmi oraz tworzenia spersonalizowanych prezentów. Ale dzisiaj większość naszych fotografii (jeśli nie wszystkie) jest cyfrowa. Dlatego Zdjęcia Google oferują nowe sposoby drukowania zdjęć, dzięki którym można łatwo uwiecznić i przechować ważne dla nas chwile.

Dzisiaj, jako uzupełnienie fotoksiążki, Google zaczyna udostępniać użytkownikom Zdjęć Google w Kanadzie i 28 krajach europejskich możliwość zamówienia odbitek fotograficznych i wydruków na płótnie, oraz dostarczenia ich do domu. A ponieważ Zdjęcia Google pomagają porządkować i przeglądać zdjęcia, będziemy mogli łatwo znaleźć to, czego szukamy – nawet jeśli są to fotografie sprzed lat.

Zdjęcia Google ułatwiają teraz przekształcenie wspomnień w odbitki fotograficzne bezpośrednio z aplikacji. W Europie ceny zdjęć zaczynają się od 0,15 euro za sztukę (plus wysyłka i podatek) i są dostępne w następujących rozmiarach (w centymetrach): 10×10, 10×15, 13×18, 20×20, 20×30, 30×45, 40×60, 50×50, 50×75, 60×90. Aktualne ceny podane są na stronie Centrum drukowania.

Obecnie w Polsce przedstawia się następująco (bez kosztów dostawy):

  • Fotoksiążka 7×7″ w miękkiej oprawie kosztuje 66,99 zł za 20 str. 2,69 zł za każdą dodatkową stronę. Maksymalnie 140 str.
  • Fotoksiążka 9×9″ w twardej oprawie: 111,99 zł za 20 str. 3,55 zł za każdą dodatkową stronę. Maksymalnie 140 str.
Cennik Fotoksiążek w Zdjęciach Google (w Polsce)
Cennik Fotoksiążek w Zdjęciach Google (w Polsce)
  • Odbitki zdjęć: od 4×6” do 20×30”, ceny zaczynają się od 0,69 zł za odbitkę – ale obecnie nie można jeszcze robić zamówień na odbitki w naszym kraju.
Cennik odbitek w Zdjęciach Google (w Polsce)
Cennik odbitek w Zdjęciach Google (w Polsce)
  • Odbitki na płótnie – od 8×8” do 36×36” od 131,99 zł – ale obecnie nie można jeszcze robić zamówień na odbitki w naszym kraju.
Cennik odbitek na płótnie w Zdjęciach Google (w Polsce)
Cennik odbitek na płótnie w Zdjęciach Google (w Polsce)

Dom udekorowany wydrukami na płótnie

Ulubione wspomnienia można teraz zamienić w dekoracje ścienne, dzięki wydrukom na płótnie dostępnym w Europie (w tych samych 28 krajach) od 20×20 do 75×100 (w centymetrach). Wystarczy dopasować płótno do swoich potrzeb, wybierając odpowiedni rozmiar, aby zapełnić nimi ściany wspomnieniami. Obecnie

Oczywiście klasyczne fotoksiążki są zawsze wspaniałym sposobem na zapamiętanie wyjątkowej podróży lub powiedzenie komuś, ile dla nas znaczy. Są też łatwe do wykonania — można skorzystać z sugerowanej fotoksiążki, którą można utworzyć z istniejącego albumu lub z wybranych zdjęć. Fotoksiążki są dostępne w miękkiej i twardej oprawie w USA, Kanadzie i Europie. 

Dzięki Zdjęciom Google przenoszenie wspomnień z telefonu do domu jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek, dzięki czemu można dzielić się nimi z bliskimi osobami.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Google Blog Polska | autorka tekstu: Elżbieta Różalska