Magic Leap 2 pojawi się 30 września

Ceny nowej generacji okularów AR klasy korporacyjnej – Magic Leap 2 będą zaczynać się od 3299 USD i będzie je można kupić na koniec września.

Magic Leap 2

Firma Magic Leap opisuje swój zestaw słuchawkowy nowej generacji jako najbardziej wciągające urządzenie AR (rzeczywistości rozszerzonej) na rynku. Jest zasilany przez czterordzeniowy procesor 7nm AMD quad-core (osiem wątków)Zen2 x86 CPU, który działa z częstotliwością do 3,92 GHz z 512 kB L2 na rdzeń i 4 MB całkowitej pamięci podręcznej L3. Inne godne uwagi specyfikacje techniczne obejmują wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 120 Hz, który zapewnia 2,5 mln pikseli na oko i ma kąt pola widzenia 70 stopni.

Urządzenie Magic Leap 2 przeznaczone jest do zastosowań w przedsiębiorstwach, zadebiutuje 30 września 2022 roku i będzie dostępny w trzech edycjach. Magic Leap 2 Base jest przeznaczony do pełnych wdrożeń komercyjnych i środowisk produkcyjnych. Kosztuje 3299 USD i jest objęty roczną ograniczoną gwarancją.

Magic Leap 2 Developer Pro, jak sama nazwa wskazuje, ma pomóc firmom rozwijać i testować ich aplikacje. Zapewni dostęp do narzędzi programistycznych, funkcji klasy korporacyjnej, przykładowych projektów i comiesięcznych wczesnych wersji. Ceny zaczynają się od 4099 USD i obejmują roczną ograniczoną gwarancję.

Magic Leap 2 Enterprise jest przeznaczony dla środowisk, które wymagają elastycznych, wielkoskalowych wdrożeń IT i solidnych funkcji korporacyjnych. Obejmuje dostęp do kwartalnych wersji oprogramowania, które mogą być w pełni zarządzane za pośrednictwem rozwiązań UEM/MDM dla przedsiębiorstw i mogą być używane zarówno jako narzędzie programistyczne, jak i we wdrożeniach komercyjnych. Ceny zaczynają się od 4 999 USD i objęty jest dwuletnią gwarancją.

Firma Magic Leap została założona w 2010 roku i zdołała zebrać mnóstwo pieniędzy w ramach finansowania. W 2020 roku, po rozczarowującym wprowadzeniu na rynek konsumencki, Magic Leap skupił się na rynku przedsiębiorstw.

Magic Leap 2
Magic Leap 2

Zainteresowane osoby mogą odwiedzić amerykańskiego sprzedawcę Magic Leap, firmę Insight, zrobić zakupy lub porozmawiać ze specjalistą, aby sprawdzić, czy zestaw słuchawkowy jest odpowiedni dla ich firmy.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Magic Leap | TechSpot