Eurosport, TVN 24 czy TVN Style w naziemnej od Polsat Box

Polsat Box wprowadza ofertę płatnej telewizji naziemnej z pakietem 10 najpopularniejszych kanałów sportowych i informacyjnych oraz kilkunastu stacji radiowych.

Polsat Box - oferta płatnej telewizji naziemnej z pakietem Sport i Informacje

Nowy pakiet Sport i Informacje od Polsat Box zapewnia płatny dostęp w telewizji naziemnej do dodatkowych 10 kanałów z najlepszym sportem, bieżącymi informacjami oraz publicystyką, a także rozrywką. Wśród kanałów telewizyjnych dostępne są: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eurosport 1, Eurosport 2, Polsat News, TVN 24, TVN Turbo oraz TVN Style. Promocyjnie w pakiecie znajduje się także stacja informacyjna Wydarzenia 24.

Do jej odbioru pakietu służy nowy dekoder DVB-T2 HEVC od Polsat Box, który spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Cyfryzacji. Przez pierwszy miesiąc z oferty można korzystać bez opłat, a dekoder udostępniany jest za symboliczne 1 zł. 

W ramach oferty mamy także dostęp do 17 stacji radiowych: RMF FM, RMF MAXXX, Muzo FM, Radio Zet, Antyradio, Plus Radio, Tok FM, Rock Radio, Złote Przeboje, Eska Rock, Vox FM, Radio Wielkopolska, Radio Bezpieczna Podróż, Radio Rekord FM, Radio Kolor 103 FM, Radio Kaszëbë FM, Radio Jasna Góra.

Klienci na nowym dekoderze mogą też odbierać wszystkie 28 ogólnodostępnych, bezpłatnych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej. Dekoder wraz z pakietem Sport i Informacje zapewnia między innymi możliwość odbioru sygnału w jakości HD oraz elektroniczny przewodnik po programach.

Co wyróżnia płatną ofertę cyfrowej telewizji naziemnej od Polsat Box z pakietem „Sport i Informacje”?

  • Do odbioru wystarczy antena naziemna, bez dostępu do internetu.
  • Pakiet Sport i Informacje z 10 najlepszymi kanałami sportowymi oraz informacyjnymi, które obecnie dostępne są tylko w płatnych ofertach telewizji kablowej lub satelitarnej – teraz w tv naziemnej na start przez 1 mies. bez opłat.
  • Promocyjny dostęp do stacji Wydarzenia 24.
  • 17 stacji radiowych w pakiecie.
  • Dostęp do wszystkich 28 ogólnodostępnych, bezpłatnych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej.
  • Atrakcyjna cena pakietu Sport i Informacje – 30 zł/mies., a z rabatem smartDOM 20 zł/mies.
  • Nowy dekoder DVB-T2 HEVC (spełniający wymagania Rozporządzenia Ministra Cyfryzacji), który zapewnia odbiór sygnału HD, menu w języku polskim i elektroniczny przewodnik po programach, w promocyjnej cenie za 1 zł.
Dekoder DVB-T2 HEVC za 1 zł – wystarczy antena naziemna, bez internetu
Dekoder DVB-T2 HEVC za 1 zł – wystarczy antena naziemna, bez internetu

Kampania reklamowa promująca pakiet „Sport i Informacje” od Polsat Box

Nową ofertę wspiera kampania reklamowa w telewizji i internecie, która stworzona została przy współpracy z agencją Freundschaft. Poniższy spot telewizyjny emitowany jest m.in. na kanałach: Polsat, kanały tematyczne Telewizji Polsat, TVN, TVN7.

Z promocyjną ofertą telewizji naziemnej od Polsat Box można zapoznać się na specjalnej stronie operatora. W tej chwili można zostawić numer telefonu, na który oddzwoni konsultant i umówi dostarczenie sprzętu i kwestie związane z podpisaniem umowy.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: grupa Polsat Plus