„Dziewczyna ze zdjęcia” to jeden z najbardziej przerażających filmów dokumentalnych

Film dokumentalny „Dziewczyna ze zdjęcia” w serwisie Netflix przeraża widzów z całego świata – mówią, że to najbardziej przerażająca rzecz, jaką kiedykolwiek widzieli.

„Dziewczyna ze zdjęcia” - film dokumentalny (Netflix, 2022)

Jeśli jeszcze nie obejrzałeś tego filmu, to zachowaj ostrożność. Użytkownicy Netflixa nazywają najnowszy dokument zatytułowany Dziewczyna ze zdjęcia (tyt. oryg. Girl in the Picture) o prawdziwej zbrodni „jedną z najbardziej przerażających rzeczy”, jakie kiedykolwiek oglądali. Dokument wzbudził niepokój widzów od momentu dodania go do serwisu streamingowego na początku tego tygodnia.

Film opowiada prawdziwą historię młodej matki, po której tragicznej śmierci następuje porwanie jej syna i wydarzenia, które otwierają wielowiekową tajemnicę.

Film dokumentalny wyreżyserowała Skye Borgman, która wcześniej wyreżyserowała film Porwana w biały dzień (tyt. oryg. Abducted in Plain Sight) z 2017 roku, który również można obejrzeć w serwisie Netflix.

Dlaczego ktoś miałby chcieć oglądać film dokumentalny Dziewczyna ze zdjęcia? Streszczenie Netflixa brzmi: „Film dokumentalny, w którym znaleziona przy drodze umierająca kobieta zostawia syna, mężczyznę podającego się za jej męża i tajemnicę, która okazuje się koszmarem.”

Dziewczyna ze zdjęcia został doceniony przez widzów, a rekomendacje ustne sprawiły, że tytuł znalazł się na szczycie listy najczęściej oglądanych filmów. Jednak wielu widzów czuło się „przerażonych” wydarzeniami, które zobaczyli. Jeden widz nazwał go jednym z najbardziej „pokręconych dokumentów kryminalnych” wszechczasów. W jednym z komentarzy czytamy: „Oglądałem wiele pokręconych dokumentalnych filmów kryminalnych, ale «Dziewczyna ze zdjęcia» na Netflix zdołała mnie zszokować i przerazić”.

Nie trzeba dodawać, że jeśli jeszcze nie obejrzałeś tego filmu dokumentalnego, postępuj ostrożnie!

Obejrzyj oficjalny zwiastun filmu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix | Independent