Meet at Rift – festiwal gamingowy dla fanów produkcji Riot Games

Już w sierpniu w Łodzi odbędzie się festiwal gamingowy Meet at Rift dla fanów gier produkcji Riot Games.

Meet at Rift – już w sierpniu w Łodzi odbędzie się festiwal gamingowy dla fanów gier produkcji Riot Games

Od 19 do 21 sierpnia 2022 roku w łódzkim Centrum Nauki i Techniki EC1 odbędzie się festiwal Meet at Rift. Jest to pierwsze w Polsce wydarzenie, które zrzeszy miłośników niepowtarzalnego uniwersum tworzonego przez Riot Games, producenta takich gier jak League of Legends czy VALORANT. Głównymi partnerami wydarzenia zostali Alior Bank oraz Mastercard.

Meet at Rift, pierwszy w Polsce festiwal dla miłośników gier Riot Games organizowany przez agencję GAM3RS_X, rozpocznie się w piątek, 19 sierpnia br. Amerykańskie studio przez dwanaście lat działalności zebrało wokół swoich produkcji jedną z największych i najbardziej zaangażowanych społeczności na świecie. Jej przedstawiciele codziennie zanurzają się w świat wirtualny, aby cieszyć się ze starannie rozwijanych gier, nie tylko pod względem rozrywki, ale również całej atmosfery – historii bohaterów, ich relacji czy idei.

Dla uczestników wydarzenia Meet at Rift stworzone zostaną unikalne strefy każdej z gier studia, w których odbędą się m.in.: turnieje esportowe, takie jak Baltic Playground czy turnieje dla odwiedzających, spotkania z influencerami, cosplay, oraz konkursy gamingowe z nagrodami. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Harmonogram festiwalu można znaleźć na stronie: www.MeetAtRift.pl.

Organizatorem Meet at Rift jest agencja GAM3RS_X, a partnerem tytularnym festiwalu marka Displate. Partnerami wydarzenia są Alior Bank i Mastercard.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Alior Bank | Mastercard Polska