Gugu Mbatha-Raw w zwiastunie „Surface”

Zobacz zwiastun nowego serialu zatytułowanego „Surface” od Apple TV+ wyprodukowanym przez Reese Witherspoon.

Surface (Spod powierzchni) Apple TV+ (serial, 2022)

Sam Miller („I May Destroy You”) jest reżyserem i producentem wykonawczym serialu Apple TV+ pt. Surface (polski tytuł: Spod powierzchni) o kobiecie, która próbuje przypomnieć sobie swoją przeszłość, uciekając przed teraźniejszością – „Jeśli moje życie było tak doskonałe, dlaczego próbowałem je zakończyć?”. Gugu Mbatha-Raw gra główną rolę i jest producentem wykonawczym thrillera psychologicznego „Surface”, którego premiera odbędzie się na platformie Apple TV+ 29 lipca.

Serial jest najnowszym serialem wyprodukowanym przez Apple wraz z firmą producencką Hello Sunshine Reese Witherspoon. Nominowany do nagrody Emmy reżyser „I May Destroy You”, Sam Miller, odpowiada za cztery odcinki serialu, w tym za pilota, a także jest producentem wykonawczym serialu. Aktorka Jennifer Morrison, Kevin Sullivan i Tucker Gates wyreżyserowali pozostałe odcinki. Natomaist Veronica West stworzyła całą ośmioodcinkową serię.

Surface koncentruje się na nieudanym samobójstwie, które poszło nie tak. Mbatha-Raw gra kobietę, która prawdopodobnie ma na imię Sophie, mimo że jej dowód osobisty wskazuje na inne imię. Prawdopodobnie skoczyła (lub spadła?) z łodzi w zatoce San Francisco. Sophie ma amnezję i stara się opowiedzieć o chwilach przed jej „wypadkiem”, podejrzewając, że wszystko jest mistyfikacją lub spiskiem. „Czy wiesz, jak to jest nie pamiętać niczego?” mówi Sophie w zwiastunie.

Gdy Sophie, z pomocą męża, granego przez gwiazdę „Niewidzialnego człowieka” – Olivera Jacksona-Cohena, wyrusza w podróż, by z powrotem poskładać kawałki swojego życia, zaczyna zastanawiać się, czy „prawda”, którą jej się mówi, w rzeczywistości przeżyła. Stephan James, Ari Graynor, nominowana do Oscara Marianne Jean-Baptiste, François Arnaud i Millie Brady uzupełniają obsadę.

Showrunner Veronica West, która stworzyła i napisała oryginalny serial, pełni również funkcję producenta wykonawczego. Reese Witherspoon i Lauren Neustadter są producentami wykonawczymi w imieniu Hello Sunshine.

Nowa seria łączy szereg projektów realizowanych przez Apple TV+ i Hello Sunshine, w tym limitowany serial „Ostatnia rzecz, który mi powiedział”, oparty na bestsellerowej powieści The New York Times i wyprodukowany przez Jennifer Garner; „My Kind of Country”, przełomowe globalne poszukiwanie niekonwencjonalnych i niezwykłych talentów muzyki country oraz pierwsza seria konkursowa dla platformy – nagrodzony Emmy, SAG i Critics Choice serial „The Morning Show”, oraz trzeci sezon nagrodzonego NAACP Image serialu „Truth Be Told”, w którym zagrały Octavia Spencer i Gabrielle Union.

„Surface” zadebiutuje na całym świecie w piątek 29 lipca 2022 roku. Ośmiodcinkowy serial będzie miał światową premierę w Apple TV+ z pierwszymi trzema odcinkami, a kolejne będą pojawiały się co tydzień.

Obejrzyj zwiastun serialu „Surface”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ | IndieWire