Nowa wersja apki „Nieruchomosci-online.pl” już dostępna!

Wizualizacja cen w terenie, rysowanie obszaru na mapie, tracking poszukiwań – to tylko wybrane funkcje które znajdą użytkownicy w odświeżonej aplikacji „Nieruchomosci-online.pl”.

Aplikacja mobilna „Nieruchomosci-online.pl”

Nowa wersja aplikacji „Nieruchomosci-online.pl” jest już dostępna do pobrania bezpłatnie w Google Play (Android) i App Store (iOS). Narzędzie promowane jest pod hasłem „Poczuj lekkość poszukiwań”, ponieważ zostało tak zaprojektowane, aby w sposób jeszcze bardziej intuicyjny, krok po kroku prowadzić użytkownika przez cały proces poszukiwania mieszkania, domu, działki czy lokalu.

Nowa wersja aplikacji umożliwia wyświetlanie wyników wyszukiwania na mapie, a więc porównanie cen w terenie. Oprócz określania lokalizacji z wykorzystaniem GPS, wyszukiwarka oferuje od teraz również opcję rysowania na mapie obszaru, który najbardziej interesuje użytkownika.

Usprawniono także m.in. centrum poszukiwań. Jeśli użytkownik na dowolnej ofercie wykona telefon, wyśle zapytanie lub udostępni ją znajomemu, ogłoszenie trafi do Ulubionych. Tam można uzupełnić je dowolną liczbą notatek ze swoimi spostrzeżeniami. Poza tym, każde otwarcie aplikacji wita podpowiedziami ofert, które odpowiadają preferencjom użytkownika. Wśród ważnych funkcjonalności należy też wymienić m.in. doskonale znaną użytkownikom wyszukiwarkę agentów z okolicy i alerty o dopasowanych ogłoszeniach.   

Za przygotowanie aplikacji odpowiadała firma NNV specjalizująca się w tworzeniu, rozwoju i marketingu rozwiązań z obszaru IT. Spółka jest jednocześnie właścicielem Nieruchomosci-online.pl. 

– Poszukiwanie nieruchomości jest jak jazda rollercoasterem. Czasem to długa jazda, pełna zakrętów, zwrotów akcji i powrotów. Są momenty euforii i zwątpienia, nadziei i niepewności. Od lat towarzyszymy użytkownikom w tym procesie, a ich doświadczenia stawiamy na pierwszym miejscu. Tworząc nową odsłonę aplikacji chcieliśmy, aby przestrzeń spotkań sprzedających z kupującymi była jeszcze bardziej przejrzysta, a sam proces poszukiwania nieruchomości jeszcze lepiej zorganizowany  – mówi Michał Kurczycki, CEO NNV i dyrektor zarządzający portalu. 

Portal Nieruchomosci-online.pl publikuje aktualnie ponad 270 tys. ofert biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Jest liderem widoczności w Google wśród polskich serwisów z ogłoszeniami nieruchomości. Miesięcznie portal odwiedza około 4 mln unikalnych użytkowników (dane ze stycznia 2022).

Zrzuty ekranów z aplikacji „Nieruchomosci-online.pl”
Zrzuty ekranów z aplikacji „Nieruchomosci-online.pl”

Twoje mobilne centrum poszukiwań:

  • Wszystkie informacje zsynchronizowane na każdym Twoim urządzeniu.
  • Setki tysięcy aktualnych ogłoszeń sprzedaży i najmu nieruchomości z rynków lokalnych z całej Polski – od osób prywatnych, biur nieruchomości i nowe inwestycje deweloperów.
  • Intuicyjna i prosta wyszukiwarka dająca idealne dopasowanie nieruchomości.
  • Powiadomienia o nowych ofertach w czasie rzeczywistym.
  • Zarządzanie poszukiwaniami – ulubione, notatki, automatyczny zapis kontaktów.
  • Wyszukiwanie na mapie z wykorzystaniem GPS.

Znajdź agenta nieruchomości w swojej okolicy i skorzystaj z pomocy profesjonalisty.

  • Obszerna baza pośredników nieruchomości.
  • Przejrzyście zaprezentowane kompetencje agentów i zakres ich usług.
  • Najlepszych rozpoznasz po oznaczeniu „Profesjonalny Agent”.
  • Jednym tapnięciem umówisz się na spotkanie z agentem lub spytasz o interesującą Cię nieruchomość.

Aplikację pobierzesz na swój telefon ze sklepów App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Nieruchomości online