Karta Apple Gift Card dostępna także w Europie

Z kartą upominkową Apple Gift Card możesz już kupić produkty, akcesoria, apki, gry, muzykę, filmy, seriale, miejsce w iCloud+ i nie tylko.

Apple Gift Card dostępna w Polsce (i innych europejskich krajach)
Apple Gift Card dostępna w Polsce (i innych europejskich krajach)

Karta podarunkowa Apple Gift Card jest teraz dostępna także w Polsce, Wielkiej Brytanii, we Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Hiszpanii i kilku innych krajach europejskich. Rozszerzenie dostępności karty podarunkowej następuje prawie dwa lata po jej wprowadzeniu na rynek w USA. Do tej pory firma Apple sprzedawała klientom w Europie oddzielne karty podarunkowe: jedną do App Store’a, a drugą do Apple Store’a. Teraz karta upominkowa Apple Gift Card na pełną ofertę Apple działa na wszystko i dla wszystkich.

Karty upominkowej App Store nie można było użyć do zakupu nowego sprzętu w sklepie Apple Store i odwrotnie. Nowa karta podarunkowa typu „wszystko w jednym” rozwiązuje ten problem. Jest to zunifikowana karta, za pomocą której możesz kupować dowolne produkty Apple: komputery Mac, iPhone’y, iPady, AirPodsy, dostęp do Apple Music, iCloud One, subskrypcję Apple TV+, a nawet produkty kupowane w sklepach Apple.

Slogan karty doskonale podsumowuje, w jaki sposób można z niej korzystać: „Produkty, akcesoria, apki, gry, muzyka, filmy, seriale, miejsce w iCloud+ i nie tylko. Możesz mieć to wszystko – i masę innych rzeczy – z kartą upominkową.”

Zunifikowana karta podarunkowa Apple jest dostępna w pięciu kolorowych wzorach

Firma Apple nie spieszyła się z wprowadzeniem do Europy nowej karty podarunkowej typu „wszystko w jednym”. Karta Apple Gift Card – Dla wszystkich. Na wszystko. po raz pierwszy trafiła do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych w lipcu 2020 r. W następnym roku jej dostępność rozszerzono na Kanadę i Australię.

Nowa karta podarunkowa jest dostępna w pięciu wzorach z kolorowym logo Apple. Możesz dodać spersonalizowaną wiadomość i wysłać ją bezpośrednio do swoich bliskich. Saldo jest automatycznie dodawane do konta Apple po zrealizowaniu karty, którą można wykorzystać do zakupów.

Jeśli masz już saldo w swoim Apple ID z poprzedniej karty podarunkowej, którą wykorzystałeś, możesz użyć jej do zakupów w Apple Store.

Więcej informacji na temat karty znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej Apple Gift Card.

Karty Apple Gift Card można wykorzystać wyłącznie do zakupu towarów i usług w Apple Store, w aplikacji Apple Store, na stronach apple.com, w sklepach App Store, iTunes, Apple Music, Apple TV, Apple Books i innych miejscach prowadzonych przez Apple. Każdą prośbę o zapłatę przy użyciu karty Apple Gift Card poza tymi miejscami należy zgłaszać lokalnym organom ścigania.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Polska