Mobile Vikings wprowadza podwyżkę… gigabajtów!

W związku z galopującą w Polsce inflacją marka Mobile Vikings postanowiła powiedzieć wprost o nadchodzących podwyżkach dla wszystkich użytkowników.

Mobile Vikings - kobieta w słuchawkach na smartfonie

Mobile Vikings widzi, co się dzieje na rynku, i operator musiał na to zareagować. Inflacja uderza po portfelach wszystkich, dlatego postanowiono podwyższyć pakiet internetu w ofercie Ekstra Match z 30 do 50 GB. Dzięki tej zmianie pakiet Ekstra Match staje się jedną z najkorzystniejszych ofert w tym przedziale cenowym: za 35 zł otrzymujemy nie tylko 50 GB internetu, ale też nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy. A ponieważ jest to oferta na kartę, w której nie ma długoletnich umów, bez ryzyka można spróbować, czy jest to opcja dla nas. Zwłaszcza, że wszystkie pakiety Match są dostępne dla nowych użytkowników w promocji: 50% opłat przez 3 pierwsze miesiące.

Dodatkowe 20 GB internetu w Ekstra Match to nie pierwszy raz, gdy oferta Mobile Vikings uległa autoulepszeniu. W 2018 roku operator obniżył ceny obowiązującego ówcześnie pakietu No Limit z 29 zł do 25 zł. Natomiast rok temu wszyscy korzystający z pakietu Perfekt Match dostali w prezencie dodatkowe 5 GB, dzięki czemu mają teraz do dyspozycji aż 25 GB internetu miesięcznie. Był to miły prezent nie tylko dla tych, którzy spędzają długie godziny w sieci, ale także dla korzystających z dobrodziejstw internetu z ostrożnością.

Dzięki rzadko spotykanej na rynku kumulacji gigabajtów, czyli przechodzeniu niewykorzystanego pakietu na kolejny miesiąc, internet można oszczędzać i wykorzystać wtedy, gdy pojawi się taka potrzeba. Skumulowane GB mogą również pełnić formę waluty w specjalnie do tego przygotowanym sklepie operatora (gdzie można kupić vikingowie ubrania, gadżety i akcesoria telefoniczne)   lub zostać oddane na cele charytatywne.

Warte podkreślenia jest to, że zmiana w ofercie Mobile Vikings nie dotyczy jedynie nowych klientów, ale również obecnych.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Mobile Vikings