10 GB do odebrania w Mój Orange

W ramach akcji „Środy z Mój Orange” osoby posiadające abonament w Orange mogą odebrać za darmo 10 GB do wykorzystania w kraju.

Środy z Mój Orange

Od środy 22 czerwca do wtorku 28 czerwca 2022 w aplikacji mobilnej Mój Orange czeka na klientów pomarańczowego operatora komórkowego 10 GB do odebrania za darmo. Z bezpłatnych gigabajtów mogą skorzystać klienci abonamentowi Orange Polska, którzy maja konto w aplikacji Mój Orange. Dodatkowe 10 GB zostanie przypisanych do paczki danych, którą można wykorzystać w kraju. Pakiet promocyjny będzie można wykorzystać do końca swojego okresu rozliczeniowego.

Jak odebrać prezent 10 GB?

Aby skorzystać z niespodzianki, należy zalogować się na swoje konto w aplikacji mobilnej Mój Orange i przejść do zakładki Dla Ciebie. Na ekranie zobaczysz na pierwszej pozycji boks z niespodzianką i informacją o liczbie dni, godzin, minut i sekund, jakie pozostały do skorzystania z obecnego bonusu.

W tym tygodniu Orange przygotował pakiet 10 GB internetu mobilnego, który będzie trwał do końca Twojego cyklu rozliczeniowego. Zatem jeśli cykl rozliczeniowy kończy Ci się dzisiaj, to lepiej odebrać prezent jutro – ale nie pózniej niż we wtorek 28 czerwca.2022 roku.

Dodatkowy pakiet 10 GB w Mój Orange
Dodatkowy pakiet 10 GB w Mój Orange

Pobierz aplikację Mój Orange i co środę wypatruj nowych niespodzianek w ramach akcji „Środy z Mój Orange”. Dodatkowe GB, promocje na usługi pojawiają się co tydzień! Prezent mogą odebrać klienci indywidualni korzystający z mobilnych ofert na abonament, którzy pobiorą i zalogują się do najnowszej wersji aplikacji, z wykorzystaniem adresu e-mail oraz hasła.

Więcej informacji o aplikacji Mój Orange oraz trwających promocjach znajdziesz na stronie internetowej operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska