„Zbrodnie po sąsiedzku” wracają z 2. sezonem pod koniec czerwca

Obejrzyj zwiastun drugiego sezonu serialu komediowego „Zbrodnie po sąsiedzku”, w którym nasi detektywi amatorzy będą badać morderstwo Bunny.

Serial „Zbrodnie po sąsiedzku”

Serwis Hulu opublikował oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu Zbrodnie po sąsiedzku (tyt. oryg. Only Murders in the Building), w którym ponownie Charles (Steve Martin), Oliver (Martin Short) i Mabel (Selena Gomez) angażują się w zabójstwo – tym razem prezes zarządu wspólnoty mieszkaniowej Arconii – Bunny Folgery (Jayne Houdyshell). Premiera drugiego sezonu z dwoma odcinkami zaplanowana jest w Stanach Zjednoczonych na 28 czerwca 2022 roku, a nowe odcinki będą transmitowane we wtorki.

Przeczytaj także: Poznaj ofertę programową Disney+ w Polsce

W Polsce możemy oglądać pierwszy sezon serialu Zbrodnie po sąsiedzku na platformie Disney+ (która zadebiutowała w naszym kraju 14 czerwca 2022 roku), w ramach kolekcji STAR Original, i prawdopodobnie możemy się spodziewać, że druga seria trafi tam jeszcze w tym roku.

W drugim sezonie serialu dzielne trio samozwańczych detektywów-podcasterów walczy z czasem, aby zdemaskować prawdziwego zabójcę Bunny i oczyścić jej imię. Jednak następują trzy (niefortunne) komplikacje – Charles, Oliver i Mabel są publicznie zamieszani w zabójstwo Bunny – są teraz przedmiotem konkurencyjnego podcastu i muszą poradzić sobie z grupą sąsiadów z Nowego Jorku, którzy myślą, że to oni popełnili morderstwo.

Steve Martin i John Hoffman są twórcami serialu Zbrodnie po sąsiedzku. Producentami wykonawczymi są Martin i Hoffman, a także twórca Short, Gomez, Dan Fogelman i Jess Rosenthal.

Mabel, Oliver i Charles powracają w 2. sezonie „Zbrodni po sąsiedzku”. Detektywi z przypadku wpadają w coraz większe kłopoty – w zwiastunie pojawia się pytanie, kto próbuje ich wrobić. 

Choć nie przepadam za serialami komediowymi, ten jest wyjątkowy, ponieważ jest swego rodzaju parodią seriali „true crime”, które w ostatnim czasie są coraz bardziej popularne.

Obejrzyj zwiastun w całości:

Dziesięć odcinków pierwszego sezonu Zbrodni po sąsiedzku możesz obejrzeć na Disney+:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Deadline | Hulu