„Zamek rycerzy herbu Lew” od LEGO to bilet za 1900 zł do dzieciństwa

Z zestawem LEGO „Zamek rycerzy herbu Lew” przeniesiemy się do dzieciństwa a zaraz potem do średniowiecznej rycerskiej krainy!

Zamek rycerzy herbu lew (LEGO #10305)

Kolejnym zestawem z okazji dziewięćdziesięciolecia historii LEGO jest Zamek rycerzy herbu Lew (oryg. Lion Knights’ Castle) #10305, który jest nową interpretacją oryginalnego zamku LEGO oraz modelem, o który od lat prosili fani. Niesamowity zestaw jest pełen niespodzianek. Jak zwykle zadbano o wspaniałe detale z każdej strony modelu do zbudowania. Oczywiście można go otworzyć, aby zajrzeć do środka komnat i lochów. Są tam ukryte korytarze, ruchome ściany, sekretne schowki, średniowieczny most zwodzony i otwierana brama, a także młyn wodny, wieże i baszty, komnaty, zbrojownia i wiele więcej. Dzięki 22 minifigurkom można odegrać sceny bitewne i rozmaite średniowieczne historie.

Przeczytaj także: Klasyczne LEGO „Galaktyczny odkrywca” z 1979 roku powraca!

Nowa wersja klasycznego zamku Lion Knights’ Castle inspirowana jest klasycznymi zestawami LEGO. Na prośbę fanów LEGO ten zestaw został stworzony po przeprowadzeniu ankiety wśród 55.000 osób na platformie LEGO Ideas. Dzięki 4514 elementom możemy teraz cieszyć się wielogodzinnym budowaniem i tworzeniem detali tego wspaniałego modelu. Możesz zbudować także tajną kryjówkę dla ludzi lasu.

Zestaw Zamek rycerzy herbu Lew posiada aż 22 minifigurki – królową (która rządzi zamkiem), rycerzy, łuczników, magów i ludzi lasu. Kolekcja minifigurek i akcesoria zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby tego zestawu.

Rozłożony zestaw Zamek rycerzy herbu Lew (LEGO #10305)
Rozłożony zestaw Zamek rycerzy herbu Lew (LEGO #10305)

Zamknięty model zamku ma 38 cm wysokości, 44 cm szerokości i 33 cm głębokości. Można go będzie zamawiać na oficjalnej stronie sklepu internetowego LEGO od 8 sierpnia 2022 roku w cenie 1899,99 zł.

Zamek rycerzy herbu Lew (LEGO #10305)
Zamek rycerzy herbu Lew (LEGO #10305)

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: LEGO Polska