13 najczęściej oglądanych filmów Netflix wszech czasów

Sprawdź, które filmy oryginalne serwisu Netflix były do tej pory najczęściej oglądanymi tytułami przez widzów na całym świecie.

Coraz więcej filmów jest tworzonych specjalnie dla serwisów Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, HBO Max, Apple TV+ i innych platform streamingowych — a wiele z nich pochodzi od nagradzanych reżyserów, takich jak Coen Brothers (The Ballad of Buster Scruggs) lub Martin Scorsese (Irlandczyk). Tylko w tym roku zobaczymy nowe filmy twórców takich jak Aaron Sorkin (The Trial of the Chicago 7), Jason Reitman (Mank), Sofia Coppola (On the Rocks), Kelly Reichardt (First Cow), Spike Lee (Da 5 Bloods), Ryan Murphy (The Prom), Paul Greengrass (News Of The World) i nie tylko.

Więc niezależnie od tego, czy szukasz czegoś beztroskiego, czym można się rozerwać w domu, czy dramatu nagrodzonego Oscarem, który pomoże ci zabić czas podczas brzydkiej pogody, wymienione w poniższym rankingu filmy, to jedne z najlepszych obecnie dostępnych na platformie Netflix!

Netflix ma wiele świetnych oryginalnych filmów! Serwis jest królem strumieniowego przesyłania wideo z ponad 117 milionami subskrybentów na całym świecie. Platforma do przesyłania strumieniowego ma również imponującą kolekcję oryginalnych treści, co czyni ją jeszcze bardziej wartościową dla widzów. W rzeczywistości Netflix wyprodukował tak wiele oryginalnych treści, że musiała powstać osobna kategoria „Netflix Originals”. Możesz nawet sortować tę kategorię według gatunku lub typu (dokument, komedia, itd.).

13 najczęściej oglądanych oryginalnych filmów Netflix

Mam nadzieję, że spośród poniższych tytułów wybierzesz coś dla siebie – w końcu liczby mówią same za siebie i nie bez przyczyny sięgnęły po nie miliony widzów na całym świecie!

13 najczęściej oglądanych filmów serwisu Netflix – na podstawie czasu obejrzeń w ciągu pierwszych 28 dni od premiery filmu
13 najczęściej oglądanych filmów serwisu Netflix – na podstawie czasu obejrzeń w ciągu pierwszych 28 dni od premiery filmu
 1. Red Notice – 364 mln godzin
 2. Don’t look Up – 359,8 mln godzin
 3. Bird Box – 282 mln godzin
 4. The Adam Project – 233,2 mln godzin
 5. Extraction – 231,3 mln godzin
 6. The Unfogivable – 214,7 mln godzin
 7. The Irishman – 214,6 mln godzin
 8. The Kissing Booth 2 – 209,3 mln godzin
 9. 6 Underground – 205,5 mln godzin
 10. Spencer Confidential – 197,3 mln godzin
 11. Enola Holmes – 189,9 mln godzin
 12. Army of the Dead – 187 mln godzin
 13. The Old Guard – 186 mln godzin

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Daily Infographic | Stats Panda