Tego lata możesz przenieść się do świata produkcji Netflixa

W te wakacje masz szansę uczestniczyć w bezpłatnych pieszych wycieczkach po Londynie, Paryżu i Madrycie, które przeniosą Cie do świata filmów i seriali serwisu Netflix.

Travel Europe with Netflix – lato 2022
Travel Europe with Netflix – lato 2022

Tego lata możesz odłożyć na bok pilot i z paszportem w kieszeni wybrać się na pieszą wycieczkę z przewodnikiem, aby zobaczyć jedne z najbardziej kultowych miast w Europie —  Londyn, Paryż i Madryt —  oczami swoich ulubionych bohaterów Netflix. Przez tydzień, od 11 do 17 lipca 2022 roku, Netflix we współpracy z biurem podróży SANDEMANs New Europe Tours zorganizuje serię bezpłatnych pieszych wycieczek z przewodnikiem, w czasie których będzie można poznać historię tych niesamowitych miast, zobaczyć kultowe miejsca z filmów, seriali i programów Netflix oraz odkryć ciekawostki zza kulis ich kręcenia.

Przeczytaj także: Polacy krócej oglądają Netflixa na smartfonach

Dobre historie przenoszą nas do miejsc, w których nigdy nie byliśmy, pokazują nam kultury zupełnie inne od naszej i potęgują naszą ciekawość otaczającego nas świata. Do tej pory w tym roku 70% tytułów, które użytkownicy naszego serwisu wybierali do obejrzenia, zostało wyprodukowane w kraju innym niż ich własny.

Użytkownicy serwisu często wybierają na swój kierunek podróży miejsce akcji ich ulubionego filmu, serialu lub programu, umacniając w ten sposób więzi kulturowe i rozwijając turystykę. Użytkownicy serwisu Netflix 2,4 raza częściej twierdzą, że lokalizacja filmu, serialu lub programu, który obejrzeli w serwisie, jest ich numerem 1 na liście kierunków podróży i wykazują większe zainteresowanie słynnymi zabytkami i pomnikami (+24%), lokalną historią (+25 %), jedzeniem i piciem (+26%)¹.  

Teraz Netflix chce znaleźć nowe sposoby łączenia członków z historiami i miejscami, które pokochali.

Chcesz zjeść croissanta na Place de l’Estrapade jak „Emily w Paryżu” albo przeżyć napad na bank w Callao jak w „Domu z papieru”?  Na stronie netflix.neweuropetours.eu znajdziesz więcej informacji. Nie zwlekaj z zarezerwowaniem wycieczki. Liczba miejsc jest ograniczona i — podobnie jak sekrety wyższych sfer — bardzo ulotna.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix