Tak na pewno będzie wyglądał phone (1)

Firma Nothing ujawniła projektu swojego pierwszego telefonu phone (1) miesiąc przed oficjalna premierą, która odbędzie się 12 lipca 2022 roku.

Nothing phone (1)
Nothing phone (1)

Startup technologiczny Nothing prowadzony przez współzałożyciela OnePlus Carla Pei, pochwalił się tylną konstrukcją swojego debiutanckiego smartfona phone (1). „W dzisiejszych czasach przecieki są trudniejsze do powstrzymania i wielu z was czekało na to od dłuższego czasu” – napisał Pei w swoim tweecie. – A więc oto jest. Telefon ma zostać oficjalnie ogłoszony 12 lipca 2022 roku na kolejnym wydarzeniu Nothing.

Obraz potwierdza niektóre plotki dotyczące projektu, które krążyły po sieci. Telefon ma podświetlane paski świetlne na tylnej obudowie telefonu, która wydaje się być wykonana z przezroczystego materiału. Układ tych pasków świetlnych był zajawiany przez Nothing na poprzednim wydarzeniu. Co ciekawe, na środku tylnej części telefonu widnieje logo, które przypomina sylwetkę bomby z kreskówek.

Paski świetlne zostały zademonstrowane wczoraj na pokazie teaserowym Art Basel w Bazylei w Szwajcarii.

Inne potwierdzone specyfikacje telefonu obejmują procesor Qualcomm Snapdragon, ładowanie bezprzewodowe i zmodyfikowaną wersję Androida oznaczoną jako Nothing OS. Bez wątpienia Nothing planuje powoli ujawniać więcej szczegółów przed oficjalnym ogłoszeniem telefonu w przyszłym miesiącu.

Teraz phone (1) pojawił się także na filmach zamieszczonych na YouTubie przez Rafaela Zeiera i Das Kann Was, dając nam jeszcze lepsze spojrzenie na to jak będzie wyglądał ten smartfon. Widać też, że smartfon ma przycisk zasilania na prawej ramce, a klawisze głośności znajdują się po lewej stronie. Na dole znajduje się port USB-C, połączony z maskownicą głośnika i mikrofonem.

Oto phone (1) na wideo ze świecącymi światłami, które wyglądają fajnie, ale nie jest jasne, czy będą migać tylko dla przychodzących powiadomień. Oba filmy możecie obejrzeć poniżej.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Nothing | The Verge