Disney+ już dostępny w Polsce!

Subskrybenci z Polski mają już dostęp do najlepszych historii Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych Wojen, National Geographic, i Star.

Disney+ Polska

Należąca do The Walt Disney Company platforma streamingowa Disney+, zgodnie z zapowiedziami, wystartowała dzisiaj w Polsce. Standardowa cena wynosi 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł w przypadku opłaty rocznej.  Ponad 800 filmów i ponad 1000 seriali z obszernej biblioteki tytułów oraz 150 oryginalnych produkcji – tak przedstawia się oferta Disney+ w Polsce. Subskrybenci mają dostęp do seriali ze świata Gwiezdnych wojen takich jak Księga Boby Fetta czy obu sezonów The Mandalorian. Ponadto, Disney+ będzie domem dla całej sagi Skywalkerów, ze wszystkimi dziewięcioma epizodami Gwiezdnych wojen dostępnymi w jednym miejscu.

Przeczytaj również: Poznaj ofertę programową Disney+ w Polsce

Na fanów superbohaterów czeka ponad 40 filmów Marvela, w tym nominowanych do Nagrody Akademii® filmów Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni, Eternals, Avengers: Koniec gry i Kapitan Marvel oraz ponad 60 seriali z tego uniwersum, w tym Moon Knight, Loki i WandaVision.

Dodatkowo użytkownicy mogą spędzić czas przy ponad 300 tytułach ze studia Disneya i Pixara, w tym całej serii Toy Story, filmie Co w duszy gra i nominowanym do Nagrody Akademii® filmie Luca, oraz uhonorowanych Nagrodą Akademii® Naszym magicznym Encanto (Walt Disney Animation Studio) i Cruelli z Emmą Stone w roli kultowej Cruelli de Mon.

Filmy dokumentalne National Geographic, takie jak Na ratunek: Misja w jaskini (The Rescue) i Free Solo, autorstwa nagrodzonych Oscarem® reżyserów i producentów E. Chaia Vasarhelyia i Jimmy’ego China, pojawią się obok popularnych serii National Geographic, takich jak Świat według Jeffa Goldbluma (tyt. oryg. The World According To Jeff Goldblum) i Gordon Ramsay: Świat na talerzu.

W ramach ogólnorozrywkowych produkcji subskrybenci mogą również oglądać takie tytuły, jak popularny, oryginalny serial komediowy Zbrodnie po sąsiedzku (tyt. oryg. Only Murders in the Building), seriale Pam i Tommy oraz The Kardashians, a także wszystkie 33 sezony Simpsonów oraz wszystkie dotychczasowe sezony Grey’s Anatomy: Chirurdzy, 9-1-1 i Czarno to widzę czy Family Guy: Głowa rodziny.

Dzięki dostępowi do biblioteki Disneya subskrybenci, obok uwielbianych klasyków, takich jak Kopciuszek, Zaplątani, Księżniczka i żaba czy Mała syrenka mają dostęp do najnowszych hitów kinowych, takich jak Raya i ostatni smok. W ofercie są również setki seriali, filmów krótkometrażowych i programów Disney Channel, w tym Miraculous: Biedronka i Czarny Kot oraz Fineasz i Ferb.

Disney+ Originals

Użytkownicy Disney+ mają dostęp do najwyższej jakości serwisu, nawet na czterech urządzeniach jednocześnie, do funkcji IMAX Enhanced przy wybranych tytułach oraz do nieograniczonej liczby pobrań nawet na dziesięciu urządzeniach, a także będą mieć możliwość ustawienia do siedmiu profili, w tym kontroli rodzicielskiej na dostosowanym specjalnie dla dzieci profilu dziecięcym, który pozwala na dostęp do treści ograniczonych ze względu na wiek odbiorców.

Na jakich urządzeniach oglądać Disney+ w Polsce?

Disney+ obsługuje* przeglądarki internetowe, urządzenia mobilne, telewizory smart, konsole do gier i inne urządzenia podłączone do telewizora, w tym:

Przeglądarki internetowe

Urządzenia mobilne i tablety

Telewizory smart

Konsole do gier i urządzenia do oglądania

Na jakich urządzeniach oglądać Disney+ w Polsce?

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej serwisu: disneyplus.com, która oczywiście dostępna jest w języku polskim.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+ Polska