Możesz zdobyć 20 Monet za pierwszy zakup w apce Allegro

Zgarnij 20 Monet za zainstalowanie i pierwszy zakup w aplikacji Allegro – promocja tylko w poniedziałek 13 czerwca 2022 roku.

Dodatkowe Monety za zakupy w aplikacji mobilnej Allegro

Najnowsza promocja Allegro ważna jest tylko w poniedziałek 13 czerwca 2022 roku, od godz. 00:00:01 do godz. 23:59:59, przy czym organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia lub wcześniejszego zakończenia promocji. Akcja adresowana jest do zarejestrowanych użytkowników serwisu Allegro.pl, którzy od 1 maja 2021 roku od godz. 00:00:01 do 30 kwietnia 2022 roku do godz. 23:59:59 nie dokonali zakupu za pośrednictwem aplikacji mobilnej Allegro, a jednocześnie w okresie promocji ich konto nie jest zablokowane.

Przeczytaj także: Płatność BLIKIEM na Allegro bez kodu i bez potwierdzenia dla klientów PKO BP

Dodatkowe Monety można będzie odebrać w aplikacji mobilnej Allegro po zalogowaniu się na konto Allegro i kliknięciu w odbierz 5 Monet na start. Dodatkowe 15 Monet będzie można odebrać po zakończeniu 1 dnia roboczego od skutecznego opłacenia zakupu za pomocą Usługi Operatora Płatności, w zakładce Moje Allegro ➔ Zakupy ➔ Programy zniżkowe ➔ Monety poprzez kliknięcie w Odbierz. Opcja odbioru Monet będzie dostępna przez 14 dni.

W ramach tej promocji możesz otrzymać:

  • 5 Monet za zainstalowanie aplikacji Allegro na telefonie lub tablecie. Otwórz aplikację i na stronie głównej kliknij w [odbierz 5 Monet na start].
  • 15 Monet za pierwszy zakup przedmiotu za minimum 40 zł i opłacenie go w aplikacji Allegro. Po 1 dniu roboczym od opłacenia zakupu przejdź do zakładki Monety, gdzie kliknij w [odbierz], a Monety wpadną na Twoje konto.

Promocja trwa tylko 13 czerwca 2022 roku i skierowana jest do klientów, którzy po raz pierwszy od 12 miesięcy zrobią zakup na Allegro w aplikacji Allegro na telefon lub tablet.

Wszystkie warunki i szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie.

Aplikację mobilną Allegro pobierzesz bezpłatnie ze sklepu App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Allegro