Televio teraz także na Smart TV od Samsunga

Telewizja Internetowa Televio od teraz udostępnia swoją usługę także na telewizorach Smart TV od Samsunga.

Televio dostępne na telewizorach marki Samsung

Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy telewizorów marki Samsunga – Televio oficjalnie dodaje obsługę na urządzeniach tej marki w Polsce. Aplikacja pozwala na oglądanie ponad 100 kanałów w wysokiej jakości i korzystanie z zaawansowanych funkcji telewizyjnych. Nagrywaj bezpośrednio w aplikacji i uzyskaj możliwość przewijania wybranych kanałów aż do 7 dni wstecz. Jeśli zatem posiadasz w domu Smart TV marki Samsung, to z pewnością zainteresuje Cię wiadomość, że już teraz możesz uzyskać szybki dostęp do telewizji bez potrzeby wiercenia ścian czy instalowania dodatkowych urządzeń, jak anten i dekoderów. Wystarczy podłączyć telewizor do internetu i pobrać aplikację. Obsługa aplikacji Televio została udostępniona dla wszystkich urządzeń z roku 2017 i nowszych.

Przeczytaj także: Televio wprowadziło profile użytkowników

Niezależnie od dostawcy usług internetowych, dzięki telewizji podłączonej do internetu, można natychmiast oglądać ponad 100 kanałów w wysokiej jakości bezpośrednio na telewizorze. Aplikacja oferuje również możliwość korzystania z zaawansowanych funkcji, które zazwyczaj nie są dostępne w tradycyjnej telewizji, jak nagrywanie audycji bezpośrednio w aplikacji lub przewijanie wybranych kanałów do 7 dni wstecz.

Oprócz nowoczesnych funkcji usługa posiada też szerokie wsparcie dla innych urządzeń. Więc nawet jeśli znajdziesz się daleko od swojego salonu, w dalszym ciągu możesz oglądać telewizję, na przykład na telefonie, tablecie lub laptopie. Obsługiwane są wszystkie urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Poza telewizorami Samsung Televio obsługuje również inne marki Smart TV, w tym LG, Sony, Philips, a także dekodery Apple TV i Android TV. Usługę można używać też na komputerach, laptopach i urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS. Aplikacje dostępne są do pobrania ze sklepów Google Play i App Store.

Aplikację mobilną Televio pobierzesz bezpłatnie na urządzenia z systemami iOS i Android:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Televio