„David Attenborough i cuda natury” od 15 czerwca w BBC Earth

Sir David Attenborough zabierze nas w niesamowitą podroż, przedstawiając cuda natury w każdą środę od 15 czerwca 2022 roku w BBC Earth.

„David Attenborough i cuda natury” BBC Earth
fot. BBC Earth

Latem w każdą środę na BBC Earth obejrzymy kolejno wszystkie cztery serie przyrodniczego programu dokumentalnego zatytułowanego „David Attenborough i cuda natury”, w którym Sir David Attenborough przygląda się z fascynacją stworzeniom, które zdumiewają go od lat. Od osobliwych wzorów noszonych przez zebry, po ewolucyjny wybryk jakim jest dziobak składający jaja. Każdy odcinek bada historie kryjące się za ciekawostkami przyrodniczymi.

Może Cię zainteresować także: Zobacz opowieść o potędze naszej planety i jej kruchości

Program z narracją Sir Davida Attenborough (w polskiej wersji Krystyna Czubówna), ukazuje niezwykłe historie, które momentami ogląda się jakby były nie z tej ziemi.

Serial jest hołdem dla różnorodności form życia, opowiadając nieznane i niespodziewane historie z życia zwierząt, ujawnić jednocześnie fundamentalną prawdę o tym, co sprawia, że są całkowicie wyjątkowe.

Wytrzymałe, pomysłowe, zdeterminowane – poznaj żyjące legendy w każdą środę (od 15 czerwca 2022 roku) na BBC Earth o godzinie 19:50.

Zobacz także inne produkcje z Davidem Attenboroughem:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: BBC Earth Polska