Premiera polskiej gry „Ski Jump Simulator”

Gra „Ski Jump Simulator” to najnowszy polski symulator skoków narciarskich zainspirowany kultową serią Deluxe Ski Jump (DSJ), rozszerzony o sieciową rozgrywkę MMORPG.

Ski Jump Simulator

Tytuł zawiera w sobie najlepsze cechy wydanych do tej pory gier tego gatunku. Dodatkowo skupiamy się na rozwoju całej kariery skoczka, jednocześnie rywalizując z innymi graczami. Gra posiada autorski silnik fizyczny skoku oraz oryginalną ścieżkę dźwiękową poznańskiego artysty Bajzla wspartego bitoelektronicznym kolektywem AMBA. A to zaledwie kilka z wielu zalet gry. Ski Jump Simulator to powiew świeżości na rynku gier sportowych. Tytuł inspirowany dobrze znaną i lubianą „Grą w Małysza”, poszerza swoje horyzonty o rozgrywkę i wątek fabularny. To zdecydowanie duży skok do przodu, jeśli chodzi o rozwój gier narciarskich. Produkcja w maksymalny sposób uzupełnia luki i niedopracowania pojawiające się do tej pory w grach o skokach narciarskich.

Może Cię zainteresować również: O tym, jak symulator kozy wygrał internety?

Eliminacja słabych stron i dostarczenie graczom produkcji gotowej sprawić jak największej satysfakcji to motto przewodnie twórców z SuperNova Intercative, którzy mają na koncie kilka tytułów z gatunku gier online. W Ski Jump Simulator weźmiemy udział nie tylko w pojedynczych skokach, lecz również w wielu turniejach i konkursach. Czeka nas też rywalizacja z innymi o tytuł najlepszego skoczka, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe m.in. fotel gamingowy. Wskoczcie do gry i przekonajcie się sami, jak dobra zabawa na Was czeka!

Rozpocznij swoją karierę jako Junior, a zakończ jako Legenda Skoków! Już od pierwszych chwil w grze, cała kariera leży w twoich rękach, a miasteczko jest do twojej dyspozycji. Droga nie jest usłana różami, co wywołuje jeszcze więcej ambicji. Liczne treningi pozwalają doskonalić własne umiejętności. Dodatkowo należy zaglądać do Warsztatu, aby zapewnić sobie odpowiedni sprzęt, który realnie wpływa na jakość Twojego skoku. Czy jednak tylko tyle wystarczy, aby stać się najlepszym? 

Rozbudowana rozgrywka

Wyskacz swoją drogę na szczyt podczas licznych zawodów. Weź udział w Turnieju Czterech Skoczni, Pucharze Świata czy Pucharze Kontynentalnym. Bij rekordy i czytaj o własnych sukcesach w najświeższych wiadomościach, dołącz do zabawy online i rywalizuj z graczami z całego świata. A wszystko to za darmo i bez instalacji – gra dostosowana jest zarówno pod desktop, jak i posiada wersję mobilną na smartfony. Ponadto dostępny jest także tryb DEMO, w który można zagrać dosłownie od razu po wejściu na stronę gry!

Debiut sportowego MMORPG

Ski Jump Simulator pozwala dosłownie eksplorować poszczególne lokacje. Im dalej skaczemy, tym więcej mapy widzimy. Dzięki temu możemy odkryć słynne Easter Eggi na poszczególnych skoczniach. Z dostępnych lokacji mamy – Szczyrk, Oberstdorf, Zakopane,  Vikersund, Planicę oraz najbardziej futurystyczny Pekin 2030. Każda z nich to wyzwanie oparte o indywidualne cechy. Długość zeskoku, kąt nachylenia i kształt realnie zmieniają wymagania odnośnie skoku. Co więcej, warunki pogodowe to nie tylko dekoracje. Generowane dynamicznie warunki pogodowe stanowią kolejne wyzwanie w wykonaniu długiego lotu.  A to wszystko dzięki autorskiemu silnikowi fizycznemu, dzięki któremu poczujemy to, co prawdziwy skoczek narciarski.

Konkurs dla najlepszych

Wraz z Premiera gry wystartował także Konkurs Skoczka, w którym do zgarnięcia czekają atrakcyjne nagrody, a zasady są banalnie proste. Otóż najlepsi gracze w rankingu Pucharu Świata 30 czerwca 2022 roku zostaną wynagrodzeni. Pierwsze miejsce w konkursie to bardzo wygodny fotel gamingowy GP Racer, który pozwoli zrelaksować się w trakcie rozgrywki.

Gracz, który zajmie drugie miejsce będzie miał okazję pochwalić się nowiutką klawiaturą Logitech Prodigy, natomiast brązowy medal gwarantuje myszkę bezprzewodową Redragon! Nie martwcie się, bo nie tylko podium może liczyć na nagrody – wszyscy gracze od 4 do 10 miejsca mogą liczyć na super pamiątkę, jaką są skarpetki Ski Jump Limited Edition. Szczegóły i zasady Konkursu znajdziecie w Regulaminie.

Konkurs Skoczka

Soundtrack ze ścieżką dźwiękową gry został wydany jako płyta „Game Over” w wykonaniu Bajzel & AMBA.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Ski Jump Simulator