Premiera nowego wideorejestratora firmy 70mai Dash Cam Lite 2

Producent wideorejestratorów samochodowych 70mai zapowiada na czerwiec premierę swojego najnowszego produktu – 70mai Dash Cam Lite 2.

Wideorejestrator 70mai Dash Cam Lite 2
Wideorejestrator 70mai Dash Cam Lite 2

Dash Cam Lite 2  to wszechstronny, przyjazny dla początkujących wideorejestrator samochodowy, odpowiedni dla wszystkich kierowców, zapewniająca wszystko to, czego można oczekiwać od takiego urządzenia. Jest to ulepszona wersja modelu Dash Cam Lite, jednego z bestsellerów 70mai, zachowujący wszystkie podstawowe funkcje, w tym: rozdzielczość 1080 Full HD, doskonałe widzenie w nocy dzięki przesłonie 2.0 oraz technologii WDR, 2-calowy ekran LCD, 130° kąty widzenia i nadzór parkowania.

Przeczytaj także: Hyundai faktycznie buduje ten dziki pojazd!

Ponadto Lite 2 wyposażony jest w dodatkowe funkcje takie jak nagrywanie poklatkowe, możliwość nagrywania po wyjść z auta oraz współpracuje z zewnętrznym odbiornikiem GPS zapewniającym informacje o aktualnej pozycji i prędkości pojazdu.

Całość uzupełnia bateria o pojemności 500 mAh oraz aplikacja w języku polskim. 70mai Dash Cam Lite 2 będzie dostępne w sprzedaży od 20 czerwca, a już od 10 czerwca można nabyć to urządzenie w przedpremierowej przedsprzedaży.

Założona w 2016  firma 70mai jest wiodącą w branży firmą zajmująca się elektroniką samochodową.

Należąc do ekosystemu chińskiego giganta technologicznego Xiaomi, czerpie z wieloletniego  doświadczenia najlepszych inżynierów, architektów oraz najwyższej klasy specjalistów z wielu obszarów techniki, technologii i inżynierii.

Obecna na polski rynku niemal od samego początku swojej działalności, oferuje swoje produkty we wszystkich największych sieciach handlowych z elektroniką użytkową oraz w kilkudziesięciu sklepach online. Posiada również swój oficjalny sklep na platformie Allegro.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: 70mai