Aplikacja Sinsay jest już dostępna do pobrania

Klienci marki Sinsay mogą już robić zakupy za pomocą aplikacji mobilnej, która można pobrać ze sklepów Google Play i App Store.

Zrzuty ekranów z aplikacji „Sinsay - moda i zakupy online”
Zrzuty ekranów z aplikacji „Sinsay – moda i zakupy online”

Jak informuje Sinsay, jej nowa aplikację Sinsay – moda i zakupy online cechuje przejrzystość, intuicyjność oraz łatwy i przyjemny sposób komunikacji z klientem. Za doradztwo w zakresie wyboru technologii, projekt i rozwój aplikacji odpowiada Future Mind. To druga aplikacja, którą firma technologiczno-doradcza stworzyła dla LPP. Po okresie badań i testów z użytkownikami, aplikacja Sinsay jest już dostępna dla wszystkich osób zainteresowanych ofertą marki.

Od podstaw zbudowano silnik, szatę graficzną oraz doświadczenie użytkownika. Aplikacja zapewni klientom wygodny sposób robienia zakupów oraz dostęp do informacji. Dzięki niej użytkownicy mogą filtrować produkty, tworzyć wygodne listy, skanować metki i sprawdzać dostępność produktów w innych sklepach oraz zarządzać profilem klienta.

Marka dla klientów przygotowała specjalne zniżki, a Future Mind szybki i łatwy sposób ich odbioru. Z poziomu aplikacji użytkownicy mogą bezpośrednio udostępnić produkty swoim znajomym lub w mediach społecznościowych.Koszyk dostępny jest z każdego urządzenia – telefonu, tabletu i komputera.Polską wersję aplikacji można pobrać w sklepach iOS i Android.

Aplikacja powstała, jako odpowiedź na wzrost zainteresowania klientów zakupami za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Jak podaje LPP w podsumowaniu finansowym za rok 2021/22, w 4Q2021/22 stanowiły one ponad 73 proc. zakupów online. To skłoniło spółkę do przyspieszenia prac nad jej uruchomieniem. 

Zespół Future Mind współpracuje z LPP od 2018 roku. W tym czasie przygotował technologiczną bazę, która teraz pozwala uruchomić mobilne aplikacje poszczególnych marek i ich rozmaite funkcjonalności, w zależności od potrzeb danego rynku. W Polsce jako pierwsza, w czerwcu ubiegłego roku została wdrożona aplikacja Reserved, teraz przyszedł czas na Sinsay. Produkt cyfrowy dla tej marki będzie dalej rozwijany. Future Mind pracuje już m.in. nad programem lojalnościowym, którego elementem będzie grywalizacja.

Aplikację Sinsay – moda i zakupy online pobierzesz ze sklepu App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!