Poznaj zwycięzców Apple Design Awards 2022

Firma Apple ogłosiła zwycięzców corocznych nagród Design Awards 2022, wyróżniając programistów, którzy wyprodukowali wyjątkowe aplikacje i gry mobilne.

Apple Design Awards 2022

Firma Apple ogłosiła aplikacje i gry mobilne, które otrzymały nagrodę Apple Design Award 2022 za wybitne projekty aplikacji, innowacyjność, pomysłowość i osiągnięcia techniczne, wśród których zwycięzcami są Procreate, Wylde Flowers, Halide, Odio, Slopes i nie tylko. Aplikacje wyróżniono w wielu kategoriach, takich jak Inclusivity, Delight and Fun, Interaction, Social Impact, Visuals and Graphics i Innovation. Pełną listę zwycięzców, wraz z linkami do sklepu App Store, znajdziesz poniżej.

Coroczne nagrody Apple Design Awards wyróżniają „doskonałość w innowacjach, pomysłowości i osiągnięciach technicznych w projektowaniu aplikacji i gier”. Bedące nieodłączną częścią konferencji WWDC 2022 nagrody podkreślają to, co Apple uważa za jedne z najlepszych aplikacji w różnych obszarach tematycznych.

Inkluzywność obejmuje aplikacje i gry, które „zapewniają wszystkim wspaniałe wrażenia, wspierając ludzi z różnych środowisk, umiejętności i języków”. W kategorii Delight and Fun znajdują się aplikacje i gry, które „zapewniają niezapomniane, wciągające i satysfakcjonujące wrażenia wzbogacone o technologie Apple”. Aplikacje i gry z kategorii Interakcja „zapewniają intuicyjne interfejsy i łatwe sterowanie, które są idealnie dopasowane do ich platformy”.

Aplikacje w kategorii Social Impact „w znaczący sposób poprawiają jakość życia i rzucają światło na kluczowe kwestie”. Kategoria Wizualizacje i grafika zawiera aplikacje, które „posiadają oszałamiające obrazy, umiejętnie narysowane interfejsy i wysokiej jakości animacje, które nadają charakterystyczny i spójny motyw”.

Wreszcie, tytuły uznane za Innowacje „zapewniają najnowocześniejsze wrażenia dzięki nowatorskiemu wykorzystaniu technologii Apple, które wyróżniają ich w swoim gatunku”.

Zwycięzcy Apple Design Awards 2022

Inclusivity

Delight and Fun

Interaction

Social Impact

Visuals and Graphics

Innovation

  • Odio
  • MARVEL Future Revolution

Dodatkowe informacje na temat każdej z nagrodzonych aplikacji można znaleźć w artykule w Newsroomie firmy Apple. Zwycięzcy otrzymają nagrodę rzeczową i sprzęt, które pomogą im w dalszym tworzeniu aplikacji i gier.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Newsroom