Półka do głośnika SYMFONISK z bezprzewodowym ładowaniem już oficjalnie

W niemieckim sklepie internetowym sklepu IKEA pojawiła się już półka z bezprzewodowym ładowaniem do głośnika Wi-Fi SYMFONISK.

Półka do głośnika SYMFONISK z ładowaniem bezprzewodowym Qi i USB-C

Zgodnie z wcześniejszym zapowiedziami, sklep IKEA wkrótce wypuści akcesorium do bezprzewodowego ładowania w formie półki do swojego głośnika SYMFONISK. W niemieckim sklepie internetowym Ikei można dodać ją już do listy zakupów, ale jeszcze nie można zamawiać. Adapter umożliwi bezprzewodowe ładowanie smartfonów i innych gadżetów zgodnych z ładowaniem w standardzie Qi, a ponadto urządzenie posiada port USB-C o mocy 18 W. IKEA wypuściła na początku tego roku głośnik SYMFONISK Wi-Fi drugiej generacji, stworzony we współpracy z firmą Sonos.

Przeczytaj także: Nowy uchwyt do głośnika SYMFONISK i oświetlenie modułowe FREKVENS

Półka do bezprzewodowego ładowania będzie wkrótce dostępna dla głośnika IKEA SYMFONISK Shelf Wi-Fi. Akcesorium zapewni dodatkowe miejsce do przechowywania urządzeń, ładując smartfony i inne gadżety zgodne ze standardem Qi. Dodatkowo port USB-C pozwoli na ładowanie urządzeń z mocą do 18 W.

Głośnik SYMFONISK Gen 2 został zaprojektowany we współpracy z firmą Sonos, umożliwiając sparowanie urządzenia z innymi produktami audio marki. Głośnik został wydany na początku tego roku, a ostatnio pojawił się na całym świecie. Gadżet jest kompatybilny z inteligentnym ekosystemem IKEA Home i można nim sterować za pomocą aplikacji IKEA lub Sonos. SYMFONISK obsługuje Apple AirPlay 2, umożliwiając przesyłanie strumieniowe bezpośrednio z urządzeń Apple’a z systemem iOS 11.4 lub nowszym, a głośnik współpracuje ze Spotify Connect.

Ładowanie bezprzewodowe Qi i za pomocą kabla USB-C w półce głośnika SYMFONISK
Ładowanie bezprzewodowe Qi i za pomocą kabla USB-C w półce głośnika SYMFONISK

Głośnik SYMFONISK można zamontować poziomo na ścianie, aby służył jako półka. Alternatywnie można umieścić go w dowolnym miejscu poziomo lub pionowo. Można użyć dwóch głośników, aby stworzyć zestaw dźwięku stereo lub sparować gadżety z innymi głośnikami Sonos, aby uzyskać bardziej wszechstronny system kina domowego.

Półka do głośnika SYMFONISK z ładowaniem bezprzewodowym Qi i USB-C
Półka do głośnika SYMFONISK

Nowa półka IKEA SYMFONISK z funkcją ładowania bezprzewodowego zostanie wprowadzona na rynek jeszcze w tym miesiącu w cenie 39,99 EUR (~184 zł). Półkowy głośnik Wi-Fi IKEA SYMFONISK Gen 2 jest dostępny w cenie 499 zł. Urządzenie ma wymiary 10 ✕ 15 ✕ 31 cm (~3,9 ✕ 5,9 ✕ 12,2 cala) i jest dostępne w kolorze czarnym i białym.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: NotebookCheck | IKEA