Kindle w niemieckim Amazonie w promocji jeszcze do jutra!

Czytniki Kindle 10 i nowy Kindle Paperwhite 5 można teraz kupić taniej w niemieckim sklepie Amazon – z wysyłka do Polski.

Czytniki Kindle w Amazon.de

Jeśli czekałeś na niższą cenę modeli czytników e-booków firmy Amazon, to teraz możesz skorzystać z promocji, ale w niemieckim sklepie Amazon. Kindle Papewhite 5 oraz Kindle 10 dostępne są w promocji z wysyłką do Polski. Choć nie jest to najniższa cena w jakiej można było do tej pory zakupić czytniki e-booków firmy Amazon, to jeśli ktoś potrzebuje tego urządzenia, to lepiej zainteresowaćc się tą oferta niż w polskim sklepie Amazon – w przeliczeniu na złotówki zakup z niemieckiego Amazona powinien bardziej się opłacać.

Przeczytaj także: Kindle Paperwhite 5 z 6,8″ wyświetlaczem już w polskim Amazonie

Na stronie czytnika Kindle 10 Amazon podaje „najniższa ostatnią cenę” wynoszącą 64,99 euro, teraz czytnik wyceniono na 59,99 euro (ok. 275 zł). Standardowa cena, w jakiej czytnik jest sprzedawany to 89,99 EUR. Dla porównania na Amazon.pl Kindle 10 kosztuje 399 zł.

Kindle Paperwhite 5 z kolei kosztuje 23% taniej, czyli 114,99 euro (ok. 528 zł), w polskim Amazonie obecna cena to 689,99 zł.

Należy zauważyć, że niemiecki sklep Amazon przelicza podatek VAT na polską stawkę (z 19% na 23%) i dolicza 5,99 EUR (ok. 28 zł) kosztów przesyłki do Polski! Ale to i tak taniej niż z darmowa przesyłką z polskiego odpowiednika sklepu.

Promocja na Kindle 10 i Kindle Paperwhite 5 potrwa jeszcze 1 dzień. W lipcu prawdopodobnie Amazon zorganizuje Prime Day i nalezy spodziewać się kolejnych promocji. W kwietniu tego roku polski Amazon przecenił czytniki nawet o 44%!

Kindle 10 i Kindle Paperwhite 5 w promocji w Amazon.de
Kindle 10 i Kindle Paperwhite 5 w promocji w Amazon.de

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon.de