Sonos Sub Mini pojawił się w zgłoszeniu FCC

Długo oczekiwany Sub Mini firmy Sonos pojawił się w oficjalny zgłoszeniu FCC, które potwierdza jego cylindryczny kształt.

Render subwoofera Sonos Sub Mini | fot. The Verge
Render subwoofera Sonos Sub Mini | fot. The Verge

Po tym, jak od jakiegoś czasu zaczęły pojawiać się doniesieni o Sonos Sub Mini, w zeszłym miesiącu serwis The Verge opublikował swój projekt 3D, stworzony na podstawie własnych źródeł. Chociaż niektóre drobne szczegóły sprzętowe mogą się różnić w produkcie końcowym, jest to dokładne przedstawienie tego, jak będzie wyglądał Sub Mini. Teraz zgłoszenie wniosku do FCC potwierdza cylindryczny kształt urządzenia – może to też oznaczać, że premiera Sub Mini zbliża się wielkimi krokami. Jednak zanim nowy subwoofer Sub Mini trafi na półki sklepowe, Sonos wyda wyczekiwany budżetowy soundbar Sonos Ray.

Jak zauważyli Redditors i Janko Roettgers z Protocol, nadchodzący subwoofer Sonos Sub Mini przeszedł już procedurę wymagana przez FCC.

Zgłoszenie nie pozostawia wątpliwości co do tego, na jaki produkt patrzymy: Sub Mini został przetestowany w konfiguracji zawierającej „urządzenie główne” niczym innym jak Sonos Beam. A diagram pokazujący lokalizację etykiety zgodności FCC potwierdza cylindryczny projekt, do którego wcześniej odnosił się Sonos.

Wielkim pytaniem, jakie zadaje sobie wielu fanów Sonosa, jest to, ile będzie kosztował podstawowy subwoofer firmy. Dzięki regularnej cenie Sub wynoszącej 749 USD, Sonos ma dużo możliwości na wycenę. 599 dolarów? 499 dolarów? Z pewnością będzie tańszy, ale o ile tego dowiemy się, mam nadzieję, już wkrótce.

Zgłoszenie FCC potwierdza cylindryczny kształt Sub Mini
Zgłoszenie FCC potwierdza cylindryczny kształt Sub Mini | fot. FCC

Być może nie pozostało wiele czasu na oczekiwanie. Sonos Roam został zauważony w FCC około miesiąc przed ogłoszeniem go przez firmę. W przypadku Sonos Ray zajęło to trochę więcej czasu – jego zgłoszenie do FCC zostało odkryte w marcu, zanim nowy soundbar został ujawniony, a następnie formalnie zaprezentowany w maju.

Zaledwie wczoraj firma Sonos wdrożyła własną usługę sterowania głosem dla linii inteligentnych głośników firmy, w tym Sonos Roam, Move, Arc, Beam i One.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: The Verge | FCC