Nowy uchwyt do głośnika SYMFONISK i oświetlenie modułowe FREKVENS

W lipcy tego roku sklepów IKEA wyda nowy uchwyt ścienny dla głośnika SYMFONISK, pilot TRÅDFRI oraz szałowe oświetlenie modułowe FREKVENS.

Szwedzki sklep meblowy IKEA jest już od jakiegoś czasu na rynku z inteligentnymi produktami dla naszych domów. Oprócz rozwiązań oświetleniowych z serii smart home TRÅDFRI istnieje również osobna seria głośników SYMFONISK, która powstała we współpracy z firmą Sonos. IKEA planuje teraz wydanie kilka nowych produktów, które powinny trafić do sklepów tego lata. Wśród nowości: nowy uchwyt-półka dla podstawowej wersji głośnika SYMFONISK, nowy pilot zdalnego sterowania STYRBAR dla systemu TRÅDFRI oraz odświeżone oświetlenie modułowe FREKVENS.

Przeczytaj również: Nowa lampa SYMFONISK od Ikei i Sonosa

Pierwszym jest nowy, wielofunkcyjny uchwyt ścienny do głośnika SYMFONISK. Istnieje już standardowy uchwyt ścienny do urządzenia, a według iFun nowy wariant ma dodatkowe miejsce do przechowywania pod głośnikiem. Najważniejsze: mała półka jest wyposażona w powierzchnię ładującą Qi do smartfonów i innych kompatybilnych gadżetów. Nic nie wiadomo o cenach i oficjalnym rozpoczęciu wyprzedaży.

Wśród nowości planowanych na lipiec br. znajdzie się również nowy pilot do systemu TRÅDFRI, który będzie dostępny w sklepie pod nazwą STYRBAR. Posiada pięć przycisków, którymi można sterować inteligentnym domem i odtwarzaniem multimediów. W tym przypadku nie podano żadnych cen ani daty premiery.

Nowa odsłona imprezowego oświetlenia FREKVENS

Każdy, kto planuje urządzić małe przyjęcie latem, będzie mógł rozświetlić prywatkę dzięki nowej edycji modułowego systemu oświetlenia imprezowego FREKVENS. Produkt był już dostępny jako limitowana edycja w sklepie IKEA dwa lata temu. Był przygotowany we współpracy z Teenage Engineering a latem ma się doczekać odświeżonej wersji. Małe pudełeczka składają się z spotów LED o różnych wzorach i można je łączyć ze sobą w celu stworzenia modułowego oświetlenia. Film na YouTubie, który zamieszczam pod artykułem pokazuje FREKVENS w akcji.

Nowe visuale ramek SYMFONISK
Nowe visuale ramek SYMFONISK

Jeśli masz już głośnik SYMFONISK we własnych czterech ścianach i chcesz urozmaicić ścianę, możesz mieć nadzieję na więcej motywów ramek na zdjęcia. Najwyraźniej IKEA nabyła pewne licencje i chce oferować między innymi Gwiaździstą noc Van Gogha i Mona Lisę Leonarda Da Vinci – jako dekoracje ścienne. Gdy tylko otrzymamy więcej informacji o nowych wydaniach, na pewno dam znać!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: IKEA | APP Gefahren