Kolejny abonament przez rok na koszt T-Mobile!

Wiosna bez ograniczeń w T-Mobile trwa dalej – operator przedłuża promocję z drugim abonamentem lub internetem światłowodowym za 0 zł nawet na rok.

Wiosna bez ograniczeń w T-Mobile trwa dalej (czerwiec 2022)

Dla wszystkich, którym wiosenne dni mijają w błyskawicznym tempie, mamy dobrą wiadomość. W T‑Mobile wiosenna promocja została przedłużona do końca czerwca. Klienci, którzy zdecydują się na taryfę „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana” z nielimitowanym internetem 5G w smartfonie, otrzymają drugą usługę na koszt operatora nawet na rok – w postaci drugiego abonamentu lub internetu światłowodowego. Po okresie promocyjnym mogą zaś liczyć na zniżkę. Oferta jest dostępna zarówno dla aktualnych, jak i nowych klientów T‑Mobile.

Zobacz także: Odbierz 5 GB od T-Mobile do 7 czerwca!

To pierwsza taka propozycja na rynku – wśród abonamentów znalazły się plany taryfowe z nielimitowanym dostępem do sieci 5G w smartfonie. Teraz z nieograniczonych możliwości technologii klienci T‑Mobile mogą cieszyć się podwójnie – na ofertę promocyjną mogą się bowiem zdecydować aż do 30 czerwca 2022 roku.

Z oferty promocyjnej mogą skorzystać klienci, którzy zdecydują się na taryfę „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana” z nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami i MMS-ami, a także nieograniczonym limitem wykorzystania danych, dostępem do internetu 5G w smartfonie, który w przypadku „L-ki” nie ma także ograniczeń prędkości. Wariant M zapewnia zaś prędkość do 30 Mb/s.

Do tego oba plany taryfowe gwarantują dostęp do „Rozrywki Uwolnionej” na 6 lub 12 miesięcy w prezencie – usługi zapewniającej możliwość korzystania m.in. z takich platform jak HBO GO, Tidal Premium, Polsat Box Go, Eleven Sports czy Legimi, spośród których co miesiąc można wybrać inny lub ten sam serwis. Dodatkowo opcja „L Nielimitowana” to bonusowe 300 zł rabatu na dowolne urządzenie, natomiast „M Nielimitowana” – 200 zł. Regularne ceny obu abonamentów wynoszą 65 zł dla wariantu M oraz 85 zł dla opcji L.

Drugi nielimitowany abonament

Osoby, które zdecydują się na drugi taki abonament, zapłacą za niego 0 zł przez 12 miesięcy w wersji oferty z urządzeniem – albo przez 6 miesięcy w wariancie bez urządzenia.

Internet światłowodowy za 0 zł na rok

Drugą opcją do wyboru – zamiast kolejnego abonamentu – jest internet światłowodowy, który także użytkownik otrzyma na 12 miesięcy na koszt T‑Mobile. W ramach tej oferty dostępne są trzy prędkości światłowodu: do 300 Mb/s, do 600 Mb/s i do 900 Mb/s. Propozycja dotyczy przy tym także budynków o wyższych kosztach przyłączenia, takich jak np. domy jednorodzinne.

Światłowód na koszt T-Mobile przez rok (promocja, czerwiec 2022)

Ale to nie koniec rabatów!

W obu przypadkach, po zakończeniu okresu promocji, klient może liczyć na rabat na dalsze korzystanie z usługi sięgający kwoty 20 zł miesięcznie. To z kolei oznacza, że cena drugiego abonamentu „L Nielimitowana” wyniesie 65 zł, natomiast „M Nielimitowana” – 45 zł. Dla usługi światłowodu będą to zaś, w zależności od wybranej prędkości, odpowiednio ceny: 40 zł, 50 zł lub 70 zł. Przedłużonej ofercie towarzyszy promująca ją kampania reklamowa, pokazująca, jak brak limitów technologicznych pozwala skupić się na tym, co dla nas najważniejsze.

Cennik T-Mobile - promocja Wiosna bez ograniczeń (czerwiec 2022)

Z wiosennej oferty mogą skorzystać zarówno nowi klienci T‑Mobile, jak i ci, którzy posiadają już numer w naszej sieci. Jest ona dostępna dla obecnych użytkowników nielimitowanych taryf, a także klientów posiadających inną taryfę, którzy zmienią ją na opcję abonamentową „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”. Promocja obowiązuje do 30 czerwca włącznie.

Więcej informacji na temat oferty można znaleźć na stronie internetowej operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska