Bespoke Home 2022 Samsunga już 7 czerwca

Samsung Electronics zaprasza na wydarzenie Bespoke Home 2022, podczas którego zaprezentuje rozszerzone możliwości domowej przestrzeni.

Samsung Bespoke Home 2022

Samsung Electronics powraca z drugą odsłoną Bespoke Home 2022, czyli globalną prezentacją najnowszych i najbardziej innowacyjnych urządzeń gospodarstwa domowego. Tegoroczne wydarzenie skupiać się będzie wokół trzech kluczowych tematów związanych z ekspansją: przestrzeni, doświadczania i czasu. Samsung pokaże jak produkty z rodziny Bespoke podbijają globalny rynek nie ograniczając się jedynie do kuchni, a także jak nasze doświadczenia podczas korzystania z domowej przestrzeni ewoluują dzięki wygodzie i elastyczności urządzeń, których czas pracy został wydłużony z korzyścią dla użytkowników.

Może Cię zainteresować także: Samsung partnerem projektu „Młoda Sztuka” w DESA Unicum

Podczas Bespoke Home 2021 zaprezentowaliśmy urządzenia gospodarstwa domowego, które oferowały użytkownikom personalizację poprzez możliwość wyboru modułów oraz ich funkcjonalności, a także korzyści związane z łącznością – powiedział Kanghyup Lee, szef Zespołu Sprzedaży i Marketingu w Dziale Urządzeń Cyfrowych spółki Samsung Electronics. – Cieszymy się, że w tym roku możemy pokazać, jak rodzina personalizowanych produktów Bespoke powiększa się oferując konsumentom nowe doświadczenia w kuchni i poza nią, jeszcze większy  komfort i wygodę oraz wspiera nasze wysiłki na rzecz ekologii.

Urządzenia z rodziny Bespoke z domowego zacisza „wyszły w świat”. Wkrótce dostępne będą w ponad 50-ciu krajach. Co więcej, Samsung rozszerza swoją ofertę personalizowanych produktów Bespoke dla domu o nowe kategorie urządzeń wyposażonych w udoskonalone funkcje oraz w nowych wersjach kolorystycznych.

Ewoluujące wzornictwo ma zainspirować konsumentów do tego, aby kreowali spersonalizowane domy, które naprawdę odzwierciedlą ich indywidualne gusta i estetykę – bez względu na kraj zamieszkania. Dzięki etosowi ekspansji przestrzeni, koncepcja Bespoke wprowadza tę wizję w życie.

Ekspansja doświadczenia 

Doświadczenia związane z łącznością domowych urządzeń  nie są już czymś nowym – są raczej częścią naszych codziennych interakcji. Jednak Bespoke dodatkowo upraszcza życie domowników łącząc aż sześć usług inteligentnego domu: gotowanie, zarządzanie zużyciem energii, dbałość o odzież, opiekę nad zwierzętami, poprawę jakości powietrza i opiekę nad domem. Oprócz tego zaktualizowana usługa Family Hub w połączeniu z ulepszoną sztuczną inteligencją wprowadza zautomatyzowaną wygodę w życie użytkowników.

Ekspansja czasu 

Zwiększone możliwości w zakresie zarządzania domową przestrzenią oraz doświadczania jej na nowo to jeszcze nie wszystko. Samsung tworzy zrównoważone rozwiązania dla produktów w całym ich cyklu życia – od projektu aż po utylizację.

Odwiedź stoisko Samsung na targach EuroCucina w Fiera Milano Rho w Mediolanie, by dowiedzieć się więcej o nowościach prezentowanych na tegorocznym Bespoke Home. Weź udział w wydarzeniu Bespoke Home Media Day 2022 zaplanowanym na wtorek 7 czerwca 2022 roku na godzinę 16:00. Wydarzenie transmitowane będzie na globalnym kanale YouTube firmy Samsung oraz na stronach firmy.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Samsung Polksa