T-Mobile przedłuża wsparcie ofertowe dla Ukrainy

Od 1 czerwca 2022 roku klienci indywidualni oraz biznesowi będą mogli skorzystać z kolejnego bezpłatnego pakietu na rozmowy międzynarodowe z Ukrainą.

T-Mobile przedłuża wsparcie ofertowe dla Ukrainy

Operator T-Mobile pamięta o swoich klientach, którzy mają swoich bliskich za ukraińską granicą. O tym, jak potrzebne jest to wsparcie, mówią już same liczby – tylko w ramach ofert T-Mobile na kartę, Heyah na kartę i MIX klienci wykorzystali już łącznie blisko 90 milionów darmowych minut.  Od 1 czerwca 2022 roku T-Mobile kontynuuje na granicy, w punktach recepcyjnych oraz na dworcach PKP i PKS dystrybucję bezpłatnych starterów, w ramach których nowi klienci T-Mobile na kartę oraz Heyah na kartę otrzymają  bezpłatne rozmowy i SMS-y z Polski do Ukrainy oraz pakiet 10 GB, 100 minut i 100 SMS-ów w Polsce, do wykorzystania przez 30 dni. Oferta jest włączona automatycznie od momentu aktywacji bezpłatnej karty SIM.

Zobacz także: Vouchery 100 GB dla osób z Ukrainy od T-Mobile i heyah

Klienci T-Mobile na kartę i Heyah na kartę mogą również skorzystać ze specjalnych cyklicznych ofert w cenie 35 zł i zyskać duże paczki GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce oraz pakiety minut do Ukrainy, które odnawiają się co 30 dni. 

Dodatkowo klienci mogą włączyć usługę obniżającą opłatę za minutę połączenia do sieci komórkowych Vodafone, Kyivstar oraz Lifecell na Ukrainie: 0,09 zł w Heyah na kartę oraz 0,19 zł w T-Mobile na kartę. 

Aktywacja usługi „Tańszych połączeń na Ukrainę” jest dostępna:

 1. w Heyah na kartę (z taryfą Dniówka) poprzez: 
  • •kod ekspresowy*150*156*2#,
  • wysłanie SMS-a o treści WLACZ na numer 4386.
 2. w T-Mobile na kartę (z taryfą GO!) poprzez:
  • aplikację mobilną „Mój T-Mobile”,
  • kod ekspresowy *523*1#,
  • wysłanie SMS-a o treści AKTUA na numer 8023.

Swobodny kontakt z bliskimi jeszcze łatwiejszy

W trudnych chwilach możliwość kontaktu z bliskimi jest nieoceniona. Dlatego bezpłatny pakiet 300 minut na rozmowy międzynarodowe do Ukrainy mogą aktywować klienci, którzy korzystają z taryf: T, Magenta Biznes i Jump proFirma. Aktywacji można dokonać na jeden z trzech sposobów:

 • w aplikacji mobilnej „Mój T Mobile”,
 • SMS-owo, wysyłając SMS o treści TAK na numer 80008,
 • za pośrednictwem obsługi klienta pod numerem 602 900 000 (dla klientów indywidualnych i biznesowych).

Więcej informacji na temat usługi można znaleźć na stronie operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska