Rusza BLIKOMANIA 2022 z rekordową pulą nagród!

BLIK wystartował z nową kampanią promującą czwartą już edycję BLIKOMANII – popularnej loterii Polskiego Standardu Płatności.

BLIKOMANIA 2022 (Tomasz Kot)

Bohaterem kampanii promującej tegoroczną BLIKOMANIĘ jest ponownie Tomasz Kot, który ze stoickim spokojem zachęca wszystkich do udziału w zabawie i przybliża odbiorcom jej tegoroczne hasło – BLIKOMMMANIA. Każdy, kto wypełni formularz rejestracyjny na stronie blikomania.pl oraz będzie płacił, wypłacał lub przelewał pieniądze na telefon BLIKIEM, może wygrać cenne nagrody. Pula nagród to ponad 2,6 mln zł, w tym 9 rocznych pensji o łącznej wartości 84 tys. zł każda i 15 015 czeków o wartości 100 lub 200 zł. Loteria potrwa od 1 czerwca do 30 sierpnia 2022 roku.

Przeczytaj również: 763 mln transakcji i ponad 10 mln aktywnych użytkowników BLIKA w 2021 r.

BLIK bije rekordy popularności. W pierwszym kwartale 2022 roku jego użytkownicy zrealizowali 247 mln transakcji. To aż o 62 proc. więcej niż rok wcześniej. Dostępny jest także dla wszystkich klientów bankowości mobilnej w Polsce – to 21,6 mln aktywnych aplikacji. Płatność nim oferuje 18 banków, a korzysta z niego ponad 10,5 mln użytkowników. BLIK chce przyciągać nowych użytkowników – sprzyja temu BLIKOMANIA.

Tegoroczna kampania promująca loterię znacznie różni się od poprzednich. Słowem klucz, który towarzyszy BLIKOMANII, jest spokój. Twórcy kampanii przekonują, że przy niewielkim wysiłku i odrobinie szczęścia, można zagwarantować sobie i swoim bliskim komfort finansowy nawet przez rok, wystarczy płacić BLIKIEM i wygrać nagrodę.

Startowi BLIKOMANII towarzyszy szeroka kampania reklamowa realizowana m.in. w telewizji, internecie – mediach społecznościowych, radiu i kinie. Loterię wspierać będą również banki, które udostępniają BLIKA w swoich aplikacjach mobilnych.  Za kreację kampanii odpowiada agencja Change Serviceplan, która współpracuje z BLIKIEM. Media zaplanował i zakupił Spark Foundry.

Roczne pensje do wygrania 

W loterii jak co roku może wziąć każdy, kto płaci BLIKIEM. Do wygrania jest aż 9 rocznych pensji  o wartości 84 tys. zł każda. Dla zwycięzców to dodatkowe 7 tys. zł miesięcznie wprost na ich konto.

Co więcej, w ramach BLIKOMANII codziennie przyznawane są czeki BLIK o wartości 100 zł. Dodatkowo, jeśli wygrana transakcja zostanie wykonana zbliżeniowo BLIKIEM lub użytkownik zrealizuje ją na platformie Allegro –  wówczas ma on szansę otrzymać podwójną nagrodę – czek na 200 zł. Łączna pula nagród w tegorocznej BLIKOMANII to ponad 2,6 mln zł.

Aby wziąć udział w loterii, należy zarejestrować się na stronie blikomania.pl,  zrealizować transakcję weryfikacyjną w kwocie symbolicznej złotówki, która weźmie udział w losowaniu. Wszystkie pieniądze z rejestracji trafią na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci na realizację programów edukacyjnych m.in. cyberbezpieczeństwa, skierowanych do dzieci. Codzienne transakcje BLIKIEM zwiększają szansę na wygraną.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Polski Standard Płatności (BLIK)