Odbierz 5 GB od T-Mobile do 7 czerwca!

Już 1 czerwca 2022 roku nasza reprezentacja w piłce nożnej zmierzy się z Walią w ramach Ligii Narodów UEFA – z tej okazji T-Mobile przygotowało bonus dla fanów piłki i nie tylko!

Odbierz 5 GB w prezencie od T-Mobile (od 1 do 7 czerwca 2022 r.)

Liga Narodów UEFA 2022/23 w piłce nożnej rozpoczyna się w środę 1 czerwca dla reprezentacji Polski meczem z Walią. „Biało-Czerwoni” zagrają po raz pierwszy od dwóch miesięcy, kiedy to w finale baraży o mistrzostwa świata pokonali Szwedów 2:0 na Stadionie Śląskim w Chorzowie i zapewnili sobie tym samym udział na mundialu w Katarze. Na jakie akcje mogą tym razem liczyć kibice? Z jakim wynikiem nasza kadra zakończy ten pierwszy mecz?

W ramach kolejnej odsłony „Dobrze, że jesteś” T-Mobile przygotowało dla swoich klientów indywidualnych prezent w postaci bezpłatnej paczki gigabajtów. Z okazji meczu w piłce nożnej z Walią można odebrać prezent w postaci bezpłatnej paczki 5 GB do wykorzystania w kraju. Bonus można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 1 do 7 czerwca 2022 roku. 

Aby odebrać prezent, wystarczy od 1 do 7 czerwca zalogować się do aplikacji „Mój T‑Mobile” i aktywować bezpłatny bonus w postaci paczki 5 GB. Z dodatkowych gigabajtów korzystać można na terenie Polski i oglądać swobodnie mecze naszej reprezentacji w dowolnym miejscu.

Prezent jest dostępny zarówno dla klientów abonamentowych (korzystających z taryf T, T DATA), jak i użytkowników oferty na kartę (korzystających z taryf GO!, Frii) oraz MIX (Frii Mix). W przypadku osób posiadających abonament pakiet będzie ważny do końca cyklu rozliczeniowego. Klienci ofert na kartę i MIX otrzymają zaś dodatkowe GB na 7 dni.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie promocji.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska