„Johnny Depp kontra Amber Heard” na Playerze i TVN24 GO

Kulisy najgłośniejszego rozwodu w Hollywood można już oglądać w dokumencie „Johnny Depp kontra Amber Heard” na Playerze i TVN24 GO.

Miniserial dokumentalny „Johnny Depp kontra Amber Heard”

Aktorzy Johnny Depp i Amber Heard to para, o której dziś mówią wszyscy. Pod obstrzałem kamer oraz obiektywów fotoreporterów na oczach milionów widzów toczy się najgłośniejsza batalia rozwodowa ostatnich lat. Pojawiające się oskarżenia są coraz bardziej szokujące, a każda ze stron robi wszystko, żeby udowodnić swoją rację. Gdzie jednak leży prawda? Odpowiedzi na to pytanie stara się udzielić dwuczęściowy dokument pod marką discovery+ Originals „Johnny Depp kontra Amber Heard”. Produkcja jest już dostępna w Playerze i TVN24 GO.

Początek miłości Amber Heard i Johnny’ego Deppa przypominał hollywoodzkie love story. Poznali się w 2009 r. na planie filmu „Dziennik zakrapiany rumem”. Dwa lata później media doniosły o nowym romansie w show-biznesie. Pobrali się po czterech lata związku w lutym 2015 r. Niespodziewanie rok później – w maju 2016 r. – Heard złożyła pozew rozwodowy wraz z zakazem zbliżania się do niej. Tak zaczęła się telenowela medialna i publiczne pranie brudów, których do dziś jesteśmy świadkami.

Obecne wydarzenia za oceanem są wynikiem wywiadu, którego tuż po rozwodzie Amber Heard udzieliła „The Washington Post”, ujawniając w nim kulisy swojego krótkiego, ale jak się okazało bardzo burzliwego małżeństwa z Johnny’m Deppem. Aktor, któremu natychmiast nadano łatkę „damskiego boksera”, żąda dziś sprawiedliwości, pozywając byłą żonę o zniesławienie i domagając się odszkodowania w wysokości 50 mln dolarów. Z dnia na dzień sądowa batalia robi się coraz bardziej bezwzględna, a na jaw wychodzą nowe szokujące fakty. Od uzależnienia od alkoholu, narkotyków po przemoc fizyczną i psychiczną. 

Dwuczęściowy dokument „Johnny Depp kontra Amber Heard” przygląda się sprawie z dwóch perspektyw. Bada jedną z najgłośniejszych i najbardziej medialnych batalii sądowych ostatnich lat. Twórcom discovery+ Originals udało się dotrzeć do prawników obu stron, Davida Sherborne’a i Sashy Wass QC.

Reprezentanci wnikliwie analizują wydarzenia, które rozgrywają się na oczach milionów ludzi na całym świecie. Produkcja bierze „pod lupę” także materiał dowodowy z postępowania sądowego w Wielkiej Brytanii w 2020 r. Znalazły się tam nagrania wideo, wiadomości tekstowe, zdjęcia i nagrania audio wykonywane przez samą parę.

Głośny dokument „Johnny kontra Amber” można oglądać na Playerze (w ramach kolekcji discovery+) i w serwisie streamingowym TVN24 GO.

Obejrzyj zwiastun miniserialu dokumentalnego „Johnny Depp kontra Amber Heard”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TVN Media