„Pro Darts 2022+” pojawi się w Apple Arcade

Fanów rzutek czeka nowy, gorący tytuł w ramach Apple Arcade – nowa wersja „Pro Darts 2022+” już 27 maja 2022 roku!

Pro Darts 2022+ w Apple Arcade

Nowa wersja gry Pro Darts 2022+ zawiera 28 komputerowych przeciwników i oferuje teksturowane środowiska 3D w wysokiej rozdzielczości. Fani rzutek już 27 maja 2022 roku otrzymają dostęp do nowej gry w ramach Apple Arcade. Pro Darts 2022+ to remake popularnego Pro Darts 2022. Podobnie jak wszystkie gry w Apple Arcade, Pro Darts 2022+ będzie można pobrać bezpłatnie i nie będzie zawierać ani jednej reklamy ani zakupu w aplikacji. W tytuł będzie można oczywiście grać na iPhonie, iPadzie i Macu.

Może Ci przypaść do gustu także: „Bridge Constructor+” dostępna w Apple Arcade

Po światowych sukcesach Pro Snookera, Pro Pool i innych gier sportowych, iWare Designs wydało Pro Darts 2022 – jedną z najbardziej funkcjonalnych i grywalnych gier w rzutki dostępnych na urządzenia mobilne.

Dzięki w pełni teksturowanym środowiskom gier 3D, specjalistycznym niestandardowym tablicom do znanych i mniej znanych typów gier oraz milionom możliwych kombinacji komponentów rzutek, Pro Darts 2022 to kompletny pakiet zarówno dla nowych, jak i zaawansowanych graczy.

Ci, którzy nie mogą się doczekać, aby dostać swoje rzutki, mogą już teraz wstępnie zarejestrować się w celu pobrania tytułu z App Store’a – aplikacja zostanie automatycznie pobrana i odblokowana w dniu premiery – 27 maja.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Aple Arcade