Nowy sezon serialu „Największe tajemnice świata”

Na polskim kanale History Channel wystartował kolejny sezon serialu dokumentalnego „Największe tajemnice świata”.

Największe tajemnice świata | nowy sezon | środy o 22:00 od 11 maja 2022 roku (History Channel)

Mamy w historii wiele niewyjaśnionych zagadek – niektóre z nich zyskały wielką popularność. W najnowszej serii Największe tajemnice świata (tyt. oryg. History’s Greatest Mysteries) Laurence Fishburne próbuje odpowiedzieć między innymi na pytanie, co stało się z Bursztynową Komnatą, gdzie jest Święty Graal i na czym polega fenomen nawiedzonego domu w Amityville. Wykorzystując nowe dowody i wcześniej niewykorzystane perspektywy, w tym nigdy wcześniej niewidziane pamiętniki i zaawansowane testy DNA przybliża nas do rozwikłania zagadek, które stanowią NAJWIĘKSZE TAJEMNICE ŚWIATA.

Może Cię zainteresować również: Nowe wydanie kontrowersyjnej książki Dänikena

Największe tajemnice świata to seria specjalnych odcinków śledczych, które podejmują jedne z najbardziej znanych tajemnice świata i rzucają wyzwanie wszystkiemu, czego do tej pory się o nich dowiedzieliśmy.

Gospodarzem serii jest aktor Laurence Fishburne (znany z roli Morfeusza w filmie Matrix), który zagłębia się w szereg najważniejszych historycznie tajemnic ostatnich czasów. W pierwszej serii odpowiedział m.in. na pytanie, jaki był prawdziwy powód zatonięcia Titanica. W drugim sezonie odkrył przed widzami 4 kolejne tajemnice. Przyjrzał się zagadce Trójkąta Bermudzkiego, zgłębił życiorys legendarnego Bruce’a Lee i mistrza iluzji – Harry’ego Houdiniego, a także polował na hitlerowskie U-booty.

Seria nadawana jest na polskim kanale History Channel w środy o godzinie 21:00 od 11 maja 2022 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: History Channel Polska